66140 VITRINSKÅP, idegran, 1900-talets andra hälft

Tvådelat, fanerat med idegran, överdel med tre dörrar med vitrin, underdel med tre skåp samt lådor, höjd ca 198, 147 x 43 cm
- Condition:Mindre repor och märken
| Estimate | 3,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |