66058 LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft

Stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, sex ljusarmar, nio ljuspunkter, höjd ca 79, diameter 45 cm
- Condition:Enstaka prismor med nagg
| Estimate | 1,500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 600 SEK |