64752 STOLAR, 1 par, sengustavianska, 1800-talets fösta hälft

Målade, fast stoppad rygg och sits, genombruten rygg, skuren dekor av pärlbård och bladverk, sitthöjd ca 44 cm
- Condition:Smärre slitage, förstärkningar, fläckar
| Estimate | 2,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 600 SEK |