23695 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad G Vuotto

Landskap med hus, ramning med glas, totala yttermåttet inkl ram ca 47 x 40 cm
- Condition:Ej examinerad ur ram
| Estimate | 300 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 22.5% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 349 SEK |