- TrädgårdRensa filter
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Melins Anderstorp, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering2 500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud850 SEK
Värdering800 SEK
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud5 400 SEK
Värdering7 000 SEK