- SkulpturRensa filter
SKULPTUR, marmor, samtida
Aktuellt bud950 SEK
Värdering3 000 SEK
ERIK REIMHULT, skulptur, trä, signerad
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
GOLVSKULPTUR, marmor, större modell, samtida
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering6 000 SEK
SKULPTUR, bronserad metall, Frankrike, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 500 SEK
ERIK REIMHULT (1915–1999), skulptur, snidat trä, signerad och otydligt daterad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
FIGUR, anka, läder, Dimitri Omersa och Co, Firma Svenskt Tenn
Aktuellt bud600 SEK
Värdering2 000 SEK
LISA LARSON (född 1931), skulptur, brons, "Meditation" signerad och numrerad 382
Aktuellt bud8 200 SEK
Värdering12 000 - 15 000 SEK