1
1d 15h
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad_33750a_lg.jpeg
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 15h
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), olja på pannå, signerad och daterad 1923_33717a_lg.jpeg
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), olja på pannå, signerad och daterad 1923
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 15h
ALEXANDER KUNICKI (Polen, född 1938), olja på duk, signerad _33361a_8dc65d5216c4834_lg.jpeg
ALEXANDER KUNICKI (Polen, född 1938), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 15h
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal_33666a_8dc6504a47d27b4_lg.jpeg
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
4d 14h
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 75_33832a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 14h
OIDENTIFIERAD KOSNTNÄR, 2 st, olja på duk resp pannå, 1900-talets andra hälft, signerade M Stening_33776a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 15h
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad_33691a_lg.jpeg
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad
Aktuellt bud300 SEK
Värdering4 000 SEK
5d 14h
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76_33884a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 14h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad _33754a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 15h
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, i bronsram_33629a_8dc6504afc4d7cb_lg.jpeg
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, i bronsram
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 15h
EVALD HEDENSTRÖM (1909-1996), olja på duk, signerad_33739a_lg.jpeg
EVALD HEDENSTRÖM (1909-1996), olja på duk, signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 15h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal_33734a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 16h
RIKARD LINDSTRÖM (1882-1943), olja på duk, 1900-tal, signerad_32795a_8dc604592bf4404_lg.jpeg
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 16h
ALBERT SJÖSTRÖM (1883-1963), olja på pannå, signerad och daterad 1954_33782a_lg.jpeg
ALBERT SJÖSTRÖM (1883-1963), olja på pannå, signerad och daterad 1954
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 15h
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
9d 15h
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35
Aktuellt bud4 600 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
9d 16h
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
9d 17h
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering4 000 SEK
10d 15h
OSCAR LYCKE (1877-1927), olja på duk, signerad
Aktuellt bud900 SEK
Värdering4 000 SEK
10d 15h
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948), olja på duk, signerad och daterad 36
Aktuellt bud6 200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
10d 15h
Aktuellt bud60 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
10d 16h
SEVERIN NILSON (1846-1918), olja på duk, signerad
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
10d 16h
EINAR JOLIN (1890-1976), olja och blyerts på pannå, signerad och daterad 1940
Aktuellt bud13 000 SEK
Värdering20 000 - 25 000 SEK
10d 16h
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad
Aktuellt bud16 000 SEK
Värdering30 000 - 35 000 SEK
10d 17h
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering5 000 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT