1
23h 23 m
BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad_33807a_8dc65c139fac551_lg.jpeg
BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
23h 37 m
_33803a_8dc65c165bb422d_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 0h
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad_33750a_lg.jpeg
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 23h
HENRY ALKEN (1785-1851), 8 st,  efter, färgetsning, "The Quorn Hunt Plate III", London, 1865_33670a_8dc65d52d77a9c5_lg.jpeg
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 0h
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad_33691a_lg.jpeg
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad
Aktuellt bud300 SEK
Värdering4 000 SEK
4d 23h
BENGT LINDSTRÖM, carborundum etsning, signerad och numrerad 85/99_33500a_8dc638c9046502f_lg.jpeg
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 SEK
4d 23h
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 196/200
_33804a_8dc65c159a33458_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 23h
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 131/200
_33805a_8dc65c14e701883_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
5d 0h
KURT LINDBLOM, 4 st, tenntavlor, 1900-tal_33759a_lg.jpeg
KURT LINDBLOM, 4 st, tenntavlor, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 0h
BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad_33808a_8dc65c144bc34ef_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 23h
ROLAND K NILSSON (född 1942), olja på duk, signerad och daterad 1964_34051a_8dc6a02747d8e52_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 23h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad_34149a_lg.jpeg
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 23h
TURE FABIANSSON (1910-1994), olja på duk, signerad och daterad -36._34152a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
8d 23h
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
9d 0h
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35
Aktuellt bud4 600 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
9d 23h
ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
9d 23h
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
9d 23h
OSCAR LYCKE (1877-1927), olja på duk, signerad
Aktuellt bud900 SEK
Värdering4 000 SEK
10d 0h
Aktuellt bud60 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
10d 0h
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad
Aktuellt bud16 000 SEK
Värdering30 000 - 35 000 SEK
11d 23h
ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56_34124a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
11d 23h
GUNNAR LINDBERG (1915-1997), olja på pannå, signerad och daterad -55_34173a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
12d 23h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad_34165a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 23h
BERTIL VALLIEN, skulptur, glas, Kosta Boda Atelier, signerad och numrerad _34076a_lg.jpeg
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
12d 23h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad_34177a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 0h
MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad_34185a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
14d 23h
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad_33978a_8dc6b71cefa01df_lg.jpeg
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
14d 23h
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad_34235a_lg.jpeg
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
15d 0h
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad _34128a_lg.jpeg
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER: 10/5 STÄNGT