- KonstRensa filter
BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
MAJ NORÉN (1926-2006), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad
Aktuellt bud300 SEK
Värdering4 000 SEK
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 SEK
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 196/200
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 131/200
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
KURT LINDBLOM, 4 st, tenntavlor, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
JOHAN KROUTHÉN (1858-1932), olja på duk, signerad och daterad 1926
Aktuellt bud30 000 SEK
Värdering40 000 - 50 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad och daterad-35
Aktuellt bud4 600 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920), etsning, signerad och daterad
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
Aktuellt bud60 000 SEK
Värdering60 000 - 80 000 SEK
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943), olja på duk, signerad
Aktuellt bud16 000 SEK
Värdering30 000 - 35 000 SEK
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
PETER DAHL (1934-2019), färglitografi, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
HANS FRITZDORF (1927-1990), blandteknik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
ÄNDRADE ÖPPETTIDER: 10/5 STÄNGT