- RetroClear filters
GOLVLAMPA, Cottex, 1970-/80-tal
Current bid200 SEK
Est500 SEK
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
NILS THORSSON, vas och fat, fajans, "Baca" Aluminia, Royal Copenhagen, Danmark
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
KAROTT, keramik, Jie, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
BURK, lergods, Upsala Ekeby, 1930-/40-tal
Current bid100 SEK
Est300 SEK
Current bid200 SEK
Est500 SEK
SKÅP, fanerat med ek, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
VAS, glas, Reijmyre glasbruk, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
VASER, 3 st, glas, Reijmyre, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Current bid250 SEK
Est400 SEK
KARAFF, glas, Reijmyre, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
VASER, 2 st, keramik, Tyskland, 1900-talets andra hälft
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
SPEGEL, teak, 1950-/60-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
SERVISPORSLIN, 13 del, porslin, "Indiana", Rörstrand, 1960-/70-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
PAUL KEDELV, vas, glas, Flygsfors, signerad
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Current bid400 SEK
Est800 SEK
SVEN PALMQVIST, vas, kristall, Orrefors, signerad
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
VERNER PANTON, pläd, alpacka, Verpan, nutida
Current bid450 SEK
Est800 SEK
ARMBAND, silver, kedjelänk, P10, vikt ca 110 g
Current bid900 SEK
Est1,500 SEK
Current bid200 SEK
Est1,500 SEK
KARAFF, glas, Orrefors, 1900-talets mitt
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Current bid200 SEK
Est800 SEK
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
VASER, 2 st, keramik, bla Upsala Ekeby 1900-talets andra hälft
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
MARC CHAGALL, efter, utställningsaffisch, 1900-talets slut
Current bid500 SEK
Est800 SEK
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, bambu och rotting, 1900-talets mitt
Current bid400 SEK
Est3,000 SEK