- GardenClear filters
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
Current bid200 SEK
Est500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, Melins Anderstorp, 1900-talets andra hälft
Current bid2,200 SEK
Est2,500 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-talets första hälft
Current bid850 SEK
Est800 SEK
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft
Current bid5,400 SEK
Est7,000 SEK