- Vintage & FashionClear filters
ROCK/KIMONO, Japan, sannolikt sent 1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
PÄLSKAPPA, dam, sent 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
KAPPA, dam, Maska, strlk 38
Current bid100 SEK
Est300 SEK
Current bid100 SEK
Est300 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
SJAL, Davida, 100% kashmir, 2000-tal
Current bid250 SEK
Est300 SEK
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal
Current bid250 SEK
Est400 SEK
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
PENTTI SARPANEVA, armband, brons, Finland, 1960-/1970-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
SAMLING VINTAGE, bla Lexington, Burberry, Bondelid, Filippa K, strlk ca 38
Current bid200 SEK
Est500 SEK
STÖVLAR, 1 par, dam, Lodi, strlk 38,5
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
GUCCI, väska, på hjul, sannolikt sent 1900-tal
Current bid250 SEK
Est300 SEK
PUMPS, 1 par, dam, MAB Studio, Italien, strlk 39
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
SKOR, 1 par, Ugg, strlk 40
Current bid100 SEK
Est300 SEK
STÖVLAR, 1 par, Ugg, strlk 40
Current bid250 SEK
Est300 SEK
KORGAR, 3 st, större modell, 1900-/2000-tal
Current bid250 SEK
Est500 SEK
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
VÄSKA, Andersen, "Dramaten", 2000-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Current bid300 SEK
Est400 SEK
PORTFÖLJ, brunt skinn, Cavalet, 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Current bid350 SEK
Est400 SEK
KABINVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
KAPPA, dam, Jobis, strlk 38
Current bid100 SEK
Est300 SEK
Current bid200 SEK
Est400 SEK
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Current bid400 SEK
Est1,200 SEK
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
LOUIS VUITTON, axelband, läder
Current bid250 SEK
Est500 SEK
BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
CHANEL, axelremsväska, svart quiltat lammskinn
Current bid8,000 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
BVLGARI, collier, 18k guld, briljantslipade diamanter, vikt ca 82 g
Current bid34,000 SEK
Est35,000 - 40,000 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990
Current bid3,200 SEK
Est5,000 SEK
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin
Current bid1,300 SEK
Est3,000 SEK
Current bid1,700 SEK
Est4,000 SEK
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Current bid12,500 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK