1
04m 50s
ROCK/KIMONO, Japan, sannolikt sent 1900-tal_33573a_8dc6531949a660e_lg.jpeg
ROCK/KIMONO, Japan, sannolikt sent 1900-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
23h 06m
PÄLSKAPPA, dam, sent 1900-/2000-tal_33572a_8dc65314f700ecb_lg.jpeg
PÄLSKAPPA, dam, sent 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
23h 08m
KAPPA, dam, Maska, strlk 38_33594a_8dc65316f70bf61_lg.jpeg
KAPPA, dam, Maska, strlk 38
Current bid100 SEK
Est300 SEK
23h 44m
COLLIER, 2 st, bla med porslinskulor, orientaliska, 1900-/2000-tal_33337a_8dc62dd81120a88_lg.jpeg
Current bid100 SEK
Est300 SEK
1d 23h
COLLIER OCH ARMBAND, 4 del, lapis lazuli och malakit, 1900-/2000-tal_33333a_8dc62dda490f282_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
1d 23h
SJAL, Davida, 100% kashmir, 2000-tal_33575a_8dc6503c67f1911_lg.jpeg
SJAL, Davida, 100% kashmir, 2000-tal
Current bid250 SEK
Est300 SEK
1d 23h
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal_33336a_8dc62dd8af3fc78_lg.jpeg
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
2d 0h
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal_33811a_8dc65c22ebf075a_lg.jpeg
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal
Current bid250 SEK
Est400 SEK
2d 0h
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt_33844a_lg.jpeg
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 23h
PENTTI SARPANEVA, armband, brons, Finland, 1960-/1970-tal_33073a_lg.jpeg
PENTTI SARPANEVA, armband, brons, Finland, 1960-/1970-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
3d 0h
SAMLING VINTAGE, bla Lexington, Burberry, Bondelid, Filippa K, strlk ca 38_33368a_8dc6069aa7b8cdb_lg.jpeg
SAMLING VINTAGE, bla Lexington, Burberry, Bondelid, Filippa K, strlk ca 38
Current bid200 SEK
Est500 SEK
3d 22h
STÖVLAR, 1 par, dam, Lodi, strlk 38,5_33598a_8dc65044d514328_lg.jpeg
STÖVLAR, 1 par, dam, Lodi, strlk 38,5
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 22h
GUCCI, väska, på hjul, sannolikt sent 1900-tal_33607a_8dc65324c38951e_lg.jpeg
GUCCI, väska, på hjul, sannolikt sent 1900-tal
Current bid250 SEK
Est300 SEK
3d 22h
PUMPS, 1 par, dam, MAB Studio, Italien, strlk 39_33599a_8dc6503abfe13f9_lg.jpeg
PUMPS, 1 par, dam, MAB Studio, Italien, strlk 39
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 23h
SKOR, 1 par, Ugg, strlk 40_33595a_8dc65041c928dc0_lg.jpeg
SKOR, 1 par, Ugg, strlk 40
Current bid100 SEK
Est300 SEK
3d 23h
STÖVLAR, 1 par, Ugg, strlk 40_33596a_8dc65042a39c3da_lg.jpeg
STÖVLAR, 1 par, Ugg, strlk 40
Current bid250 SEK
Est300 SEK
3d 23h
KORGAR, 3 st, större modell, 1900-/2000-tal_33590a_8dc6531d234aa90_lg.jpeg
KORGAR, 3 st, större modell, 1900-/2000-tal
Current bid250 SEK
Est500 SEK
3d 23h
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal_33584a_8dc650378112505_lg.jpeg
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 23h
VÄSKA, Andersen, "Dramaten", 2000-tal_33617a_8dc653207db6c2a_lg.jpeg
VÄSKA, Andersen, "Dramaten", 2000-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
3d 23h
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal_33613a_8dc65323131d8b8_lg.jpeg
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Current bid300 SEK
Est400 SEK
3d 23h
PORTFÖLJ, brunt skinn, Cavalet, 1900-/2000-tal_33591a_8dc6504628cbe73_lg.jpeg
PORTFÖLJ, brunt skinn, Cavalet, 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est300 SEK
3d 23h
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal_33615a_8dc6532247cf719_lg.jpeg
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Current bid350 SEK
Est400 SEK
3d 23h
KABINVÄSKA, Samsonite, 2000-tal_33614a_8dc65321580072a_lg.jpeg
KABINVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
4d 0h
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal_33593a_8dc653159e30c45_lg.jpeg
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
4d 0h
KAPPA, dam, Jobis, strlk 38_33592a_8dc65318386dcdc_lg.jpeg
KAPPA, dam, Jobis, strlk 38
Current bid100 SEK
Est300 SEK
4d 0h
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal_33585a_8dc653164d36a6d_lg.jpeg
Current bid200 SEK
Est400 SEK
5d 0h
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft _33838a_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Current bid400 SEK
Est1,200 SEK
5d 23h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_33497b_8dc64328138f068_lg.jpeg
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,000 SEK
5d 23h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_33498a_8dc64329e989091_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
6d 0h
LOUIS VUITTON, axelband, läder_33569a_8dc63680a9bf213_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, axelband, läder
Current bid250 SEK
Est500 SEK
7d 22h
BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt_34156a_lg.jpeg
BROSCHER, 4 st, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
7d 23h
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft_34110a_lg.jpeg
HERMÈS, scarf, "Brides de Gala", siden, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
9d 1h
CHANEL, axelremsväska, svart quiltat lammskinn
Current bid8,000 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
9d 1h
CHANEL, kedjeskärp, gulmetall samt svart läder
Current bid500 SEK
Est3,000 SEK
9d 1h
BVLGARI, collier, 18k guld, briljantslipade diamanter, vikt ca 82 g
Current bid34,000 SEK
Est35,000 - 40,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, axelremsväska, 1900-tal
Current bid1,400 SEK
Est1,500 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, axelremsväska "Petite Noé"
Current bid2,800 SEK
Est4,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal
Current bid250 SEK
Est1,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, kalenderomslag
Current bid550 SEK
Est1,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, handväska
Current bid1,900 SEK
Est4,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, plånbok, "Zippy Organizer"
Current bid600 SEK
Est2,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990
Current bid3,200 SEK
Est5,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin
Current bid1,300 SEK
Est3,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal
Current bid400 SEK
Est1,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal
Current bid400 SEK
Est1,500 SEK
9d 1h
Current bid1,700 SEK
Est4,000 SEK
9d 1h
LOUIS VUITTON, handväska, "Houston"
Current bid300 SEK
Est1,500 SEK
10d 0h
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Current bid12,500 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK