- MirrorsClear filters
SPEGEL, teak, 1950-/60-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
SPEGEL, fanerad med mahogny, 1800-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft
Current bid500 SEK
Est1,000 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Current bid400 SEK
Est800 SEK
SPEGEL, bronserad, 1900-/2000-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
SPEGLAR, 1 par, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est400 SEK
SPEGEL, swedish grace, 1930-tal
Current bid350 SEK
Est1,500 SEK
SPEGEL, funkis, 1930/40-tal
Current bid500 SEK
Est1,500 SEK
SPEGEL, ek, 1950-/60-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK