- JewelleryClear filters
ARMBAND, sterlingsilver och emalj, J Tostrup, Norge, 1950-/60-tal
Current bid650 SEK
Est800 SEK
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft
Current bid200 SEK
Est800 SEK
ARMBAND, 18k guld, NSE A11, vikt ca 22,5 g
Current bid10,500 SEK
Est14,000 SEK
MICHAEL CARLSON, brosch, silver, sannolikt 1980-tal
Current bid500 SEK
Est800 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, bla Nils Erik From, Danmark
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
COLLIER, 18k guld, vikt ca 29 g
Current bid13,500 SEK
Est17,000 SEK