1
7d 5h
KARMSTOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, Sverige
Current bid5,200 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
7d 6h
Current bid1,500 SEK
Est4,000 SEK
7d 6h
NILS JONSSON, sideboard, Troeds Möbelfabrik, 1960-tal
Current bid8,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
7d 6h
SOFFBORD, marmor, "Plateau", Adea, nutida
Current bid3,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
7d 7h
Current bid10,500 SEK
Est15,000 - 18,000 SEK
7d 7h
BYRÅ, swedish modern, 1930-/40-tal
Current bid1,600 SEK
Est4,000 SEK
7d 7h
Current bid8,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
7d 7h
SOFFA, empire, 1800-talets första hälft
Current bid4,200 SEK
Est5,000 SEK
7d 7h
KONSOLBORD, sengustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Current bid3,200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
7d 7h
SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft
Current bid600 SEK
Est4,000 SEK
8d 4h
KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis_34196a_lg.jpeg
KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
8d 5h
STOL, Intertek, 2000-tal_34210a_lg.jpeg
STOL, Intertek, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
8d 5h
KISTA, 1700-talets andra hälft_34033a_8dc6b721aa25ce7_lg.jpeg
KISTA, 1700-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
8d 5h
SKÅP, swedish modern, 1940-tal_34045a_8dc6b720575af4a_lg.jpeg
SKÅP, swedish modern, 1940-tal
Starting bid200 SEK
Est3,000 SEK
8d 5h
VITRINSKÅP, Frankrike, 1900-talets början_33792a_lg.jpeg
VITRINSKÅP, Frankrike, 1900-talets början
Current bid1,600 SEK
Est9,000 SEK
8d 5h
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida_34052a_8dc6a80495aa92e_lg.jpeg
PETER J LASSEN, bänk, "Monterey", Montana, samtida
Current bid250 SEK
Est2,000 SEK
8d 5h
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"_34234a_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"
Current bid700 SEK
Est4,000 SEK
8d 5h
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft _34182a_lg.jpeg
SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
8d 5h
 BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt_34022a_8dc6b72245488a4_lg.jpeg
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Current bid250 SEK
Est800 SEK
8d 6h
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft_33793a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est4,000 SEK
8d 6h
SERVERINGSVAGN, ek, 1900-talets första hälft_33908a_8dc6b4860c2210b_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, ek, 1900-talets första hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 5h
SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal_34223a_lg.jpeg
SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal
Current bid3,000 SEK
Est5,000 SEK
9d 5h
BRASVERKTYG, smide, 1900-tal_34134a_lg.jpeg
BRASVERKTYG, smide, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 5h
STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut_34034a_8dc6b48bafc7bf1_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
9d 5h
_34170a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
ISKOS-BERLIN, snurrstol, "Fiber side chair", för Muuto, 2000-tal_34117a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_34164a_lg.jpeg
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
9d 5h
FÅTÖLJER, 1 par, Arper, 2000-tal_34186a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Arper, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
9d 5h
STÅSTÖDSTOL, Muvman, 2000-tal_34218a_lg.jpeg
STÅSTÖDSTOL, Muvman, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 5h
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal_34169a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
9d 5h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34195a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34198a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34202a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
ANTTI KOTILAINEN, 1 par barstolar, "Sola", Martela, 2000-tal_34181a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
9d 5h
BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal_34192a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
9d 5h
BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal_34221a_lg.jpeg
BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
9d 5h
SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft_34031a_8dc6b71e34aa7e3_lg.jpeg
Current bid350 SEK
Est1,000 SEK
9d 6h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34075a_8dc6ab3165f92ae_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
9d 6h
PELARFOT, gjutjärn, till cafébord, 1900-tal_33912a_8dc6b48697036b7_lg.jpeg
PELARFOT, gjutjärn, till cafébord, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
9d 6h
SHIN AZUMI, 7 del, matsalsmöbel, ek, "Nara", Fredericia, Danmark, 2000-tal _33907a_8dc6b729fa23be8_lg.jpeg
Current bid1,100 SEK
Est6,000 SEK
10d 4h
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida_34132a_lg.jpeg
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida
Current bid1,000 SEK
Est6,000 SEK
10d 5h
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal_34108a_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est2,000 SEK
10d 5h
PHILIPPE STARCK, stol, "Eros", Kartell, Italien_34135a_lg.jpeg
PHILIPPE STARCK, stol, "Eros", Kartell, Italien
Current bid200 SEK
Est800 SEK
10d 5h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft _34067a_8dc6b7250332c33_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft
Current bid200 SEK
Est2,500 SEK
10d 5h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_34160a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
10d 6h
MATBORD, teak, 1950-/60-tal_34044a_8dc6b725e17f459_lg.jpeg
MATBORD, teak, 1950-/60-tal
Current bid550 SEK
Est1,000 SEK
10d 6h
BARPALLAR, 1 par, Gärsnäs, 2002_34167a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Gärsnäs, 2002
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
10d 6h
SOFFBORD, 2000-tal_34021a_8dc6b479b202d9e_lg.jpeg
SOFFBORD, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est500 SEK