1
6h 06m
KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt_33608b_8dc65c09417998c_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt
Current bid1,600 SEK
Est3,000 SEK
6h 10m
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft_33802a_8dc65089c0ee1b6_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Current bid1,200 SEK
Est3,000 SEK
6h 22m
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto  _33763a_lg.jpeg
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto
Current bid400 SEK
Est800 SEK
6h 26m
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft_33820a_lg.jpeg
Current bid7,800 SEK
Est7,000 SEK
6h 28m
SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal _33883a_lg.jpeg
Current bid2,200 SEK
Est7,000 SEK
6h 38m
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33695a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
6h 40m
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33707a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
6h 54m
MONTERSKÅP, 2000-tal_33656a_8dc65d489ea10bc_lg.jpeg
MONTERSKÅP, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
7h 04m
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33867a_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
7h 06m
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33859a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
7h 08m
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33846a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
7h 14m
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33743a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
7h 16m
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33702a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
7h 24m
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_33771a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Current bid600 SEK
Est1,000 SEK
7h 30m
TIDNINGSSTÄLL, "Subway", Materia, 2000-tal_33726a_lg.jpeg
TIDNINGSSTÄLL, "Subway", Materia, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
1d 6h
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal_33339a_8dc65c0a5f44360_lg.jpeg
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
1d 6h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33873a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
1d 6h
ANTONIO CITTERIO, sittpuff, "Tight", Maxalto B&B Italia, 2000-tal_33718a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
1d 6h
MATSALSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 1900-tal_33364a_8dc65e94d2fb5ce_lg.jpeg
MATSALSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est1,500 SEK
1d 6h
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal_33365a_8dc65c0dcd6ca3b_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
1d 7h
MONTERSKÅP, 2000-tal_33657a_8dc65d492647970_lg.jpeg
MONTERSKÅP, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
1d 7h
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal_33778a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
1d 7h
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida_33650a_8dc65c0f569f01e_lg.jpeg
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
1d 7h
PIEDESTAL, bronserad, 1900-tal_33610a_8dc65325679f9d7_lg.jpeg
PIEDESTAL, bronserad, 1900-tal
Current bid250 SEK
Est400 SEK
2d 6h
SIDOBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft _33849a_lg.jpeg
SIDOBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 6h
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal_33819a_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Current bid3,200 SEK
Est7,000 SEK
2d 6h
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida_33876a_lg.jpeg
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Current bid300 SEK
Est800 SEK
2d 6h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_33652a_8dc65c1914ef73e_lg.jpeg
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est2,000 SEK
2d 6h
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal_33777a_lg.jpeg
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 6h
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal_33660a_8dc6531e8f611df_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
2d 7h
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal_33871a_lg.jpeg
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 7h
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida_33653a_8dc65c0e9bf6caf_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
2d 7h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_33651a_8dc6531dfe8dfbe_lg.jpeg
Current bid300 SEK
Est2,000 SEK
2d 7h
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_33839a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
2d 7h
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal_33672a_8dc65334644ca31_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
2d 7h
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal_33338a_8dc65c0b22682e5_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
3d 6h
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal_33655a_8dc65c0be987dd3_lg.jpeg
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
3d 6h
FÅTÖLJ, kromad metall, 2000-tal_33696a_lg.jpeg
FÅTÖLJ, kromad metall, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 6h
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal_33693a_lg.jpeg
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal
Current bid2,000 SEK
Est5,000 SEK
3d 6h
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal_33692a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 6h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33736a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
3d 6h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33690a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
3d 7h
FÅTÖLJ, Scandinavia AB, 2000-tal_32651a_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Scandinavia AB, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
3d 7h
GARDINSTÄNGER, 1 par, bemålat och bronserat trä, 1900-/2000-tal_33852a_lg.jpeg
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
3d 7h
SOFFA, tvådelad, 2000-tal_33851a_lg.jpeg
SOFFA, tvådelad, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
3d 7h
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto  _33768a_lg.jpeg
Current bid250 SEK
Est800 SEK
4d 6h
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal_33818a_8dc65b263182dd7_lg.jpeg
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
4d 6h
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft _33764a_lg.jpeg
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK