- FurnitureClear filters
KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt
Current bid1,600 SEK
Est3,000 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Current bid1,200 SEK
Est3,000 SEK
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto
Current bid400 SEK
Est800 SEK
Current bid7,800 SEK
Est7,000 SEK
Current bid2,200 SEK
Est7,000 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
MONTERSKÅP, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Current bid600 SEK
Est1,000 SEK
TIDNINGSSTÄLL, "Subway", Materia, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
MATSALSMÖBEL, 5 delar, rokokostil, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est1,500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
MONTERSKÅP, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida
Starting bid200 SEK
Est1,500 SEK
PIEDESTAL, bronserad, 1900-tal
Current bid250 SEK
Est400 SEK
SIDOBORD, engelsk stil, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Current bid3,200 SEK
Est7,000 SEK
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Current bid300 SEK
Est800 SEK
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est2,000 SEK
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
Current bid300 SEK
Est2,000 SEK
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est600 SEK
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
FÅTÖLJ, kromad metall, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal
Current bid2,000 SEK
Est5,000 SEK
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
FÅTÖLJ, Scandinavia AB, 2000-tal
Starting bid100 SEK
Est300 SEK
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
SOFFA, tvådelad, 2000-tal
Current bid200 SEK
Est800 SEK
Current bid250 SEK
Est800 SEK
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft
Current bid200 SEK
Est1,000 SEK