- SculptureClear filters
SKULPTUR, marmor, samtida
Current bid2,400 SEK
Est3,000 SEK
ERIK REIMHULT, skulptur, trä, signerad
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
GOLVSKULPTUR, marmor, större modell, samtida
Current bid3,800 SEK
Est6,000 SEK
SKULPTUR, bronserad metall, Frankrike, 1900-talets andra hälft
Current bid750 SEK
Est2,500 SEK
ERIK REIMHULT (1915–1999), skulptur, snidat trä, signerad och otydligt daterad
Starting bid200 SEK
Est400 SEK
FIGUR, anka, läder, Dimitri Omersa och Co, Firma Svenskt Tenn
Current bid600 SEK
Est2,000 SEK
LISA LARSON (född 1931), skulptur, brons, "Meditation" signerad och numrerad 382
Current bid8,200 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK