Starts: 24 Apr 2024 14:25Ends from: 12 May 2024 17:00
Vårens utvalda
- GlasswareClear filters
RODOLFO DORDONI, bordslampa Lumiere XXS, Foscarini, Italien, nutida
Final bid2,000 SEK
Est3,000 SEK
TAKLAMPA, mässing och glas, swedish modern, 1940-tal
Final bid3,200 SEK
Est5,000 SEK
GUNNAR ASPLUND, vägglampa, ASEA Skandia, 1900-talets mitt
Final bid4,000 SEK
Est2,500 SEK
VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, signerad
Final bid3,400 SEK
Est5,000 SEK
OLLE ALBERIUS, vas, Orrefors, signerad Ariel nr 118-E7
Final bid2,600 SEK
Est3,000 SEK