Starts: 24 Apr 2024 14:25Ends from: 12 May 2024 17:00

Vårens utvalda

CHANEL, axelremsväska, svart quiltat lammskinn _33557a_8dc6367986ea4c6_lg.jpeg
CHANEL, axelremsväska, svart quiltat lammskinn
Final bid14,000 SEK
Est15,000 - 20,000 SEK
CHANEL, kedjeskärp, gulmetall samt svart läder_33556a_8dc636788fd06a3_lg.jpeg
CHANEL, kedjeskärp, gulmetall samt svart läder
Final bid2,800 SEK
Est3,000 SEK
BVLGARI, collier, 18k guld, briljantslipade diamanter, vikt ca 82 g_32153a_8dc62ddfb5e7a38_lg.jpeg
BVLGARI, collier, 18k guld, briljantslipade diamanter, vikt ca 82 g
Final bid84,000 SEK
Est35,000 - 40,000 SEK
LOUIS VUITTON, axelremsväska "Petite Noé"_31965a_8dc636774949487_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, axelremsväska "Petite Noé"
Final bid4,800 SEK
Est4,000 SEK
LOUIS VUITTON, kalenderomslag _33560a_8dc63669fb8e526_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, kalenderomslag
Final bid600 SEK
Est1,000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal _33561a_8dc636740cc8116_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, plånbok och etui, 1900-tal
Final bid750 SEK
Est1,000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, "Zippy Organizer"_31727a_8dc6367d6f8f551_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, plånbok, "Zippy Organizer"
Final bid1,200 SEK
Est2,000 SEK
LOUIS VUITTON, handväska_33563a_8dc6366fbf33786_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, handväska
Final bid2,800 SEK
Est4,000 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990_33566a_8dc63676363fb16_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Keepall 50", Frankrike 1990
Final bid5,000 SEK
Est5,000 SEK
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin_31735a_8dc6367c404b3ae_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, "Monte Carlo Jewelry Bag", smyckesskrin
Final bid4,200 SEK
Est3,000 SEK
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal_33558a_8dc6366dc9336f3_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, glasögonfodral, sannolikt 2000-tal
Final bid1,100 SEK
Est1,000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal_33559a_8dc636692b7f427_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, plånbok, sannolikt 2000-tal
Final bid1,000 SEK
Est1,500 SEK
LOUIS VUITTON, axelremsväska, "Amfar Three Vanity Star", Sharon Stone för Louis Vuitton_33564a_8dc636750a4599c_lg.jpeg
Final bid3,200 SEK
Est4,000 SEK
LOUIS VUITTON, handväska, "Houston"_33565a_8dc6366e90110fe_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, handväska, "Houston"
Final bid1,300 SEK
Est1,500 SEK
 ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size_33513a_8dc6431aa248331_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Final bid14,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
ARMBANDSUR, stål, IWC, International Watch Co, Schaffhausen, de Luxe, automatiskt urverk, sannolikt 1950-/60-tal_33515c_8dc62de57df0897_lg.jpeg
Final bid6,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
LOUIS VUITTON, collier, gulmetall, bijouteri, 1900-/2000-tal_32148d_8dc643158178b68_lg.jpeg
Final bid2,000 SEK
Est1,500 SEK
ARMBANDSUR, stål, Omega Genéve, automatiskt urverk, 1900-talets andra hälft _33514a_8dc62de288a0200_lg.jpeg
Final bid3,600 SEK
Est4,000 SEK
KOMON/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft _33495c_8dc6432e6c4d50d_lg.jpeg
KOMON/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Final bid1,500 SEK
Est1,800 SEK
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft _33496a_8dc6432d36121bd_lg.jpeg
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Final bid700 SEK
Est1,500 SEK
LOUIS VUITTON, kabinväska, Pegase, 2000-tal_33678a_8dc64608160a451_lg.jpeg
LOUIS VUITTON, kabinväska, Pegase, 2000-tal
Final bid6,000 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
GUCCI, axelremsväska/crossbody, monogrammönstrad textil och skinn_33568a_8dc6367f862857a_lg.jpeg
Final bid1,100 SEK
Est1,800 SEK
GUCCI, väska, monogrammönstrad textil och läder_33567a_8dc6367e85a219a_lg.jpeg
GUCCI, väska, monogrammönstrad textil och läder
Final bid1,200 SEK
Est1,000 SEK