8d 22h
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida_33876a_lg.jpeg
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 22h
SPELDOSA, porslin, Goebel_33602a_8dc64367843f4c5_lg.jpeg
SPELDOSA, porslin, Goebel
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 22h
MATTA, Kelim, ca 296 x 204 cm_33862a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 296 x 204 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
8d 22h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_33652a_8dc65c1914ef73e_lg.jpeg
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 22h
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal_33777a_lg.jpeg
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
BOUILOTTELAMPA, mässing, 1900-talets första hälft _33824a_8dc65e78351afe0_lg.jpeg
BOUILOTTELAMPA, mässing, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
8d 22h
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), olja på pannå, signerad och daterad 1923_33717a_lg.jpeg
OLLE HJORTZBERG (1872-1959), olja på pannå, signerad och daterad 1923
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 22h
TAKLAMPA, mässing och kristall, 1900-talets mitt, mindre modell _33362a_8dc65d47cf62b8b_lg.jpeg
TAKLAMPA, mässing och kristall, 1900-talets mitt, mindre modell
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
SKULPTUR, glas, 1900-talets andra hälft_33731a_lg.jpeg
SKULPTUR, glas, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 22h
BORDSLAMPOR, 1 par, trä, 1900-/2000-tal_33606a_8dc65311aaabd0b_lg.jpeg
BORDSLAMPOR, 1 par, trä, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 22h
TAKLAMPA, glas och metall, 1900-talets andra hälft_33758a_lg.jpeg
TAKLAMPA, glas och metall, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal_33660a_8dc6531e8f611df_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 22h
ANNE NILSSON, skål, glas, "Zenith", Orrefors_33816a_8dc65e7bf56d490_lg.jpeg
ANNE NILSSON, skål, glas, "Zenith", Orrefors
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 22h
CARL FAGERLUND, 1 par bordslampor, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft _33730a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 22h
GOLVVAS, keramik, orientalisk, 1900-/2000-tal_33866a_lg.jpeg
GOLVVAS, keramik, orientalisk, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
ALAIN LE FOLL, vas, porslin, Rosenthal Studio Line, 1900-talets andra hälft_33826a_8dc65e78fa59c63_lg.jpeg
ALAIN LE FOLL, vas, porslin, Rosenthal Studio Line, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
FASADLYKTA, metall och glas, 1900-talets mitt_33857a_lg.jpeg
FASADLYKTA, metall och glas, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 22h
SJAL, Davida, 100% kashmir, 2000-tal_33575a_8dc6503c67f1911_lg.jpeg
SJAL, Davida, 100% kashmir, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 22h
FICKUR, 2 st, bla Tidéna, 1900-tal_33676a_lg.jpeg
FICKUR, 2 st, bla Tidéna, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 22h
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal_33336a_8dc62dd8af3fc78_lg.jpeg
COLLIER, 3 st, bla med halvädelstenar, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 22h
LEIF WIKNER, taklampa, furu, 1900-talets andra hälft_33680a_8dc65d4dde978ff_lg.jpeg
LEIF WIKNER, taklampa, furu, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
MINIATYRVASER, 9 st, porslin, Asien, 1900-talets andra hälft_33581a_8dc643698885890_lg.jpeg
MINIATYRVASER, 9 st, porslin, Asien, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 22h
KUDDFODRAL, 6 st, Kelimvävnader, ca 50 x 50 cm_33757a_lg.jpeg
KUDDFODRAL, 6 st, Kelimvävnader, ca 50 x 50 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
8d 23h
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal_33871a_lg.jpeg
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 23h
ORIENTMATTA, sannolikt Keshan, 1900-/2000-tal_33868a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, sannolikt Keshan, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
8d 23h
GARNITYR, silver, sannolikt 1900-tales mitt_33305a_8dc65c1a6bd6c56_lg.jpeg
GARNITYR, silver, sannolikt 1900-tales mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK
8d 23h
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida_33653a_8dc65c0e9bf6caf_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 23h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_33651a_8dc6531dfe8dfbe_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 23h
ALEXANDER KUNICKI (Polen, född 1938), olja på duk, signerad _33361a_8dc65d5216c4834_lg.jpeg
ALEXANDER KUNICKI (Polen, född 1938), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 23h
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal_33811a_8dc65c22ebf075a_lg.jpeg
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
8d 23h
LOCKURNA OCH YTTERFODER, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal_33644a_8dc6504dc35adef_lg.jpeg
LOCKURNA OCH YTTERFODER, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 23h
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_33839a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 23h
KOPPARBASE, 1800-/1900-tal_33829a_8dc65e7597e423c_lg.jpeg
KOPPARBASE, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 23h
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, grålackerad metall, Luxo, 2000-tal_33756a_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, grålackerad metall, Luxo, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 23h
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal_33672a_8dc65334644ca31_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 23h
MATTA, galleri, naturfärgad Kelim, ca 400 x 81 cm_33760a_lg.jpeg
MATTA, galleri, naturfärgad Kelim, ca 400 x 81 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
8d 23h
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal_33338a_8dc65c0b22682e5_lg.jpeg
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 23h
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt_33844a_lg.jpeg
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 22h
SVEN PALMQVIST, vas, kristall, Orrefors, signerad _33885a_lg.jpeg
SVEN PALMQVIST, vas, kristall, Orrefors, signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 22h
FIGURER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft_33576a_8dc64368d89d374_lg.jpeg
FIGURER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 22h
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal_33655a_8dc65c0be987dd3_lg.jpeg
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 22h
VAS, porslin, sannolikt Lomonosov USSR, 1900-talets andra hälft _33579a_8dc6504066b65df_lg.jpeg
VAS, porslin, sannolikt Lomonosov USSR, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 22h
FÅTÖLJ, kromad metall, 2000-tal_33696a_lg.jpeg
FÅTÖLJ, kromad metall, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 22h
VAS, glas, sannolikt Bo Borgström Åseda Glasbruk, 1960-/70-tal_33704a_lg.jpeg
VAS, glas, sannolikt Bo Borgström Åseda Glasbruk, 1960-/70-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 22h
DAMARMBANDSUR, Revue Sport, stål, 1900-talets mitt_33715a_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, Revue Sport, stål, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 22h
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal_33693a_lg.jpeg
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
9d 22h
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal_33589a_8dc64612b710f49_lg.jpeg
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 22h
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal_33692a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK