Senast inkommet

HEE WEELING, 5 st, stolar, "About a chair", HAY, Danmark, nutida
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK

LJUSLYKTOR, 11 st, glas, Marimekko, Iittala, 2000-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering500 SEK

FIGUR, brons, sannolikt 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

TAKLAMPA, glas, möjligen Murano, Italien, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK