All
Allmoge
Asiatiskt Konsthantverk
Belysning
Böcker Kartor & Handskrifter
Design
Diverse
Etnografica
Glas
Keramik
Klockor
Konst
Grafik
Måleri
Fotografi
Skulptur
Leksaker
Mattor
Vapen & Militaria
Mynt & Medaljer
Möbler
Silver
Smycken
Speglar
Technica & Nautica
Textil
Vintage & Fashion
Guld
Instrument
Trädgård
Jubileumsauktion
Fordon
Det dukade bordet
Klassiskt
Retro
Contemporary
6d 11h
RING, sterlingsilver, fasettslipad bergkristall, otydliga stämplar 1973_10546a_8db004c289f5290_lg.jpeg
RING, sterlingsilver, fasettslipad bergkristall, otydliga stämplar 1973
Aktuellt bud400 SEK
Värdering300 SEK
6d 11h
STOL, 2000-tal_10648a_lg.jpeg
STOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 11h
VAS, porslin, Kina, 1800-tal_10551a_8daff996b523a40_lg.jpeg
VAS, porslin, Kina, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 11h
KRUS, stengods, Rörstrand, 1800-/1900-tal_10605a_8daffdd13403ecf_lg.jpeg
KRUS, stengods, Rörstrand, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 11h
INGA SEMPÉ, taklampa "Sempe W103 S1", för Wästberg, 2000-tal_10612a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering700 SEK
6d 11h
ERIK HÖGLUND, vas, glas, sannolikt 1970-tal_10602a_8daffdcf84eb553_lg.jpeg
ERIK HÖGLUND, vas, glas, sannolikt 1970-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 11h
LIEVORE ALTHERR MOLINA, stolar, 3 st, "Catifa", Arper, Italien_10687a_lg.jpeg
LIEVORE ALTHERR MOLINA, stolar, 3 st, "Catifa", Arper, Italien
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 11h
RELIEF, trä, orientalisk, sannolikt 1800-tal_10477a_8daff9bd29b5153_lg.jpeg
RELIEF, trä, orientalisk, sannolikt 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 11h
SAMLING HATTAR, mestadels 1900-talets mitt_10470a_8db004c85355a52_lg.jpeg
SAMLING HATTAR, mestadels 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
6d 11h
KELIMMATTA, galleri, vävd, ca 388 x 82 cm_10619a_lg.jpeg
KELIMMATTA, galleri, vävd, ca 388 x 82 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 11h
TAKLAMPA, koppar, sannolikt sent 1900-tal_10464a_8db004ccd672635_lg.jpeg
TAKLAMPA, koppar, sannolikt sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 11h
HERRBETJÄNTER, 1 par, 2000-tal_10677a_lg.jpeg
HERRBETJÄNTER, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 11h
BORDSKANON, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets andra hälft _10527a_8daff9b696265aa_lg.jpeg
BORDSKANON, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
6d 11h
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut_10519a_8dafeadbfabc636_lg.jpeg
SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
6d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad Diyaa_10484a_8daffde6c1c8ffa_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, otydligt signerad Diyaa
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 12h
SHIRAZ, orientmatta, ca 175 x 115 cm_10615a_lg.jpeg
SHIRAZ, orientmatta, ca 175 x 115 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering9 000 SEK
6d 12h
OKÄND KONSTNÄR, 1 par, olja på duk, sent 1800-/tidigt 1900-tal_10556a_8daffde43375edb_lg.jpeg
OKÄND KONSTNÄR, 1 par, olja på duk, sent 1800-/tidigt 1900-tal
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 12h
HEE WELLING, ett par, AAC53, "About a stool", HAY, 2000-tal_10691a_lg.jpeg
HEE WELLING, ett par, AAC53, "About a stool", HAY, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 12h
VAS, porslin, Kina, 1900-tal_10554a_8daff9a5bdc6a4a_lg.jpeg
VAS, porslin, Kina, 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
6d 12h
ORIENTMATTA, old, ca 280 x 182 cm_10515a_8dafe498c5a168d_lg.jpeg
ORIENTMATTA, old, ca 280 x 182 cm
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering1 200 SEK
6d 12h
SITTPUFF, Johanson Design, 2000-tal_10678a_lg.jpeg
SITTPUFF, Johanson Design, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
6d 12h
HOSEINABAD, orientmatta, ca 328 x 212 cm_10617a_lg.jpeg
HOSEINABAD, orientmatta, ca 328 x 212 cm
Aktuellt bud500 SEK
Värdering9 000 SEK
6d 12h
MATBORD, Vitra, 2018_10637a_lg.jpeg
MATBORD, Vitra, 2018
Aktuellt bud300 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 12h
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil_10696a_8db004cbf7252c0_lg.jpeg
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
6d 12h
BORD, Fora Form, 2000-tal_10636a_lg.jpeg
BORD, Fora Form, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 12h
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), blyerts och krita, signerad _10534a_8daffde11dddf56_lg.jpeg
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986), blyerts och krita, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 12h
BRICKBORD, sk butlers tray, England, 1900-talets andra hälft _10518a_8dafeada386095a_lg.jpeg
BRICKBORD, sk butlers tray, England, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
6d 12h
HANS J WEGNER, 1 par "Y-stolen", 1900-talets mitt_10513a_8daff98d2ada1ff_lg.jpeg
HANS J WEGNER, 1 par "Y-stolen", 1900-talets mitt
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 12h
ERIK CHAMBERT, 1 par stolar, "Poem", 1950-tal_10512a_8daff91b0ff1391_lg.jpeg
ERIK CHAMBERT, 1 par stolar, "Poem", 1950-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 11h
KARMSTOL, "Fiber chair - Tube base", Muuto_10652a_lg.jpeg
KARMSTOL, "Fiber chair - Tube base", Muuto
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 11h
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Certina, 1900-talets andra hälft, tot vit ca 27 g_10548a_8daff9b9d216d75_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, 18k guld, Certina, 1900-talets andra hälft, tot vit ca 27 g
Aktuellt bud8 800 SEK
Värdering7 000 SEK
7d 11h
VITRINSKÅP, 1 par, 1950-tal_10524a_8daff989a061fa7_lg.jpeg
VITRINSKÅP, 1 par, 1950-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering800 SEK
7d 11h
BARPALL, 1 par, Thonetstil, 1900-/2000-tal_10460a_8dafeac58bee7dc_lg.jpeg
BARPALL, 1 par, Thonetstil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 11h
SIDOBORD, rokokostil, 1900-talets mitt _10501a_8daff90fa73bc11_lg.jpeg
SIDOBORD, rokokostil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering400 SEK
7d 11h
KORGSÄNG, 1900-talets mitt _10641a_lg.jpeg
KORGSÄNG, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
7d 11h
VITRINSKÅP, England 1900-talets andra hälft _10521a_8daff985ccdfdf7_lg.jpeg
VITRINSKÅP, England 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK
7d 11h
BORDSLAMPA, sannolikt England 1900-talets andra hälft _10531a_8daff9aac6e7978_lg.jpeg
BORDSLAMPA, sannolikt England 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
7d 11h
BARPALLAR, 4 st, modern formgivning_10630a_lg.jpeg
BARPALLAR, 4 st, modern formgivning
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 11h
BARPALLAR, 1 par, Thonetstil, 1900-/2000-tal_10458a_8dafeac3ffd7cf8_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Thonetstil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 11h
TAKLAMPA, enligt uppgift Danmark, 2000-tal_10471a_8db004d7522b694_lg.jpeg
TAKLAMPA, enligt uppgift Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 11h
SAROUK MIR, orientmatta, ca 280 x 219 cm_10668a_lg.jpeg
SAROUK MIR, orientmatta, ca 280 x 219 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
7d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad C Sundberg _10483a_8daffde4fadebf9_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad C Sundberg
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 11h
HJÄLM, sannolikt 1900-talets första hälft _10475a_8daff9bde8b89a6_lg.jpeg
HJÄLM, sannolikt 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering200 SEK
7d 11h
AFRIKANSKA VAPEN, bla jaktspjut, sannolikt 1900-tal_10482a_8dafef45edad1b3_lg.jpeg
AFRIKANSKA VAPEN, bla jaktspjut, sannolikt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 11h
LJUSSTAKE/ASKFAT, plåt, Goberg, 1900-talets första hälft _10473a_8daff9ab95386fd_lg.jpeg
LJUSSTAKE/ASKFAT, plåt, Goberg, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering200 SEK
7d 11h
BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal_10463a_8dafa5cde4f18f2_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 11h
ELDHUND, smide, 1800-/1900-tal_10579a_8daffdd8f2fa829_lg.jpeg
ELDHUND, smide, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
7d 11h
BYRÅ, mindre modell, 1900-talets slut_10566a_8daff98fc004b75_lg.jpeg
BYRÅ, mindre modell, 1900-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.