7d 8h
TURE FABIANSSON (1910-1994), olja på duk, signerad och daterad -36._32935a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 8h
FÄLLBORD, "Krogsta", ur IKEA:s 1700-talsserie_33058a_lg.jpeg
FÄLLBORD, "Krogsta", ur IKEA:s 1700-talsserie
Aktuellt bud250 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 8h
KAVAJ, Weill, 2000-tal_32851a_8dc5af0073cb0ad_lg.jpeg
KAVAJ, Weill, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 8h
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 23,5g_32673a_8dc5934fa20e81e_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, vikt ca 23,5g
Aktuellt bud9 800 SEK
Värdering13 000 SEK
7d 8h
MATTA, Kelim, ca 296 x 204 cm_33001a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 296 x 204 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 8h
SAMLING ARMBANDSUR, dam, 1900-talets mitt_32966a_lg.jpeg
SAMLING ARMBANDSUR, dam, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 8h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_33021a_lg.jpeg
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 8h
TAVLA, bemålad och bronserad, orientalisk, 1900-tal_32761a_8dc5a0125406d3b_lg.jpeg
TAVLA, bemålad och bronserad, orientalisk, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
7d 8h
FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien_33025a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 8h
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 275 x 78 cm_32921a_8dc5ac1e89f9cf4_lg.jpeg
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 275 x 78 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 8h
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad _33019a_lg.jpeg
ARNE LIDQVIST (1919-1975), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 8h
SÄNGBORD, 1800-/1900-tal_33039a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 8h
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934), träsnitt, signerad och daterad 1965_32336a_8dc5af4ea20db1f_lg.jpeg
MARGARETA CARLSTEDT (född 1934), träsnitt, signerad och daterad 1965
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 8h
ARMBANDSUR, guld på stål, Optimatic Incabloc, 1900-talets mitt_32422a_8dc5a313b8b772b_lg.jpeg
ARMBANDSUR, guld på stål, Optimatic Incabloc, 1900-talets mitt
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
7d 8h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie_33055a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie
Aktuellt bud200 SEK
Värdering8 000 SEK
7d 8h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie_33056a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering8 000 SEK
7d 8h
HÄNGEN, 8 st, 18k guld, total vikt ca 6,2 g_32927a_8dc5ace5898473e_lg.jpeg
HÄNGEN, 8 st, 18k guld, total vikt ca 6,2 g
Aktuellt bud850 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 8h
PABLO PICASSO, efter, affisch, 1900-talets andra hälft _32662a_8dc59ff1a97fb65_lg.jpeg
PABLO PICASSO, efter, affisch, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 8h
BURBERRY, jacka, quilitad, strl XL, 2000-tal_32807a_8dc5a29dc334b19_lg.jpeg
BURBERRY, jacka, quilitad, strl XL, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
7d 8h
BURBERRY, halsduk, kashmir, 2000-tal_32823a_8dc5a2a319bdb41_lg.jpeg
BURBERRY, halsduk, kashmir, 2000-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering600 SEK
7d 8h
BURBERRY, jacka, quilitad, strl XL, 2000-tal_32828a_8dc5a29f399b601_lg.jpeg
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
7d 8h
ARMANI, scarf, siden, 1900-talets andra hälft_32753a_8dc5a29ba2dc492_lg.jpeg
ARMANI, scarf, siden, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 8h
MONCLER, lättviktsdunväst, strl ca 38, 2000-tal_32798a_8dc5a29e70b0221_lg.jpeg
MONCLER, lättviktsdunväst, strl ca 38, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 9h
MONCLER, lättviktsdunjacka, strl ca 38, 2000-tal_32764a_8dc5a29d080bc19_lg.jpeg
MONCLER, lättviktsdunjacka, strl ca 38, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 9h
 LJUSSTAKAR, 1 par, marmor, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal_33023a_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, marmor, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 800 SEK
7d 9h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad_33029a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 9h
AFTONVÄSKOR, 2 st, pärlbroderi, sannolikt tidigt 1900-tal_32762a_8dc5a0167bf6bb1_lg.jpeg
AFTONVÄSKOR, 2 st, pärlbroderi, sannolikt tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 9h
RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g_32674a_8dc59350e650c86_lg.jpeg
RING, 18k guld, med akvamarin, tot vikt ca 5,3 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 500 SEK
7d 9h
ANDERS HELLSTEN (1916-1990), olja på duk, signerad och daterad -56_32977a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 9h
KANDELABRAR, 2 st, trä, "Nordic Light", Design House, 2000-tal_32914a_8dc5a2af63b5bd1_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 9h
STÖVELKNEKT, gjutjärn, 1900-tal_32871a_8dc5aeec459a5b9_lg.jpeg
STÖVELKNEKT, gjutjärn, 1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering300 SEK
7d 9h
STOLAR, 10 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-tals serie_33054a_lg.jpeg
STOLAR, 10 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-tals serie
Aktuellt bud8 200 SEK
Värdering15 000 SEK
7d 9h
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt_32765a_8dc5a2c4739a631_lg.jpeg
ARMBAND, mikromosaik, Italien, sannolikt 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 9h
KAVAJ, dam, Escada_32096a_8dc4efe0a3be91f_lg.jpeg
KAVAJ, dam, Escada
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 9h
FASADLYKTA, metall och glas, 1900-talets mitt_33022a_lg.jpeg
FASADLYKTA, metall och glas, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 9h
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft _32863a_8dc5ace6a6f99e7_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 9h
JENNY BÄCK, golvlampa, "Lean", Örsjö Belysning_33104a_lg.jpeg
JENNY BÄCK, golvlampa, "Lean", Örsjö Belysning
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 500 SEK
7d 9h
MATTA, Marocko, ull, ca 300x185cm_33046a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300x185cm
Aktuellt bud800 SEK
Värdering6 000 SEK
7d 9h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, samtida, justerbar ljusstyrka och färgtemperatur_32960a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 9h
BANKETTER, 1 par, empirstil, 1800-/1900-tal_32696a_8dc593680a43fec_lg.jpeg
BANKETTER, 1 par, empirstil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 700 SEK
Värdering2 500 SEK
7d 9h
TAKLAMPA, Belid, 2000-tal_32705a_8dc59fe8712153f_lg.jpeg
TAKLAMPA, Belid, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
7d 9h
TAKLAMPA, Belid, 2000-tal_32704a_8dc59fe911a732b_lg.jpeg
TAKLAMPA, Belid, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
7d 9h
STIG LINDBERG, skål, "Berså", Gustavsberg, porslin, 1960-tal_33107a_8dc5aeed92e970e_lg.jpeg
STIG LINDBERG, skål, "Berså", Gustavsberg, porslin, 1960-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7h 48 m
SALONGSBORD, empirestil, 1800-tal, skiva av kalksten_32556a_lg.jpeg
SALONGSBORD, empirestil, 1800-tal, skiva av kalksten
Aktuellt bud7 200 SEK
Värdering11 000 SEK
7h 50 m
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monoprint, signerad_32614a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, monoprint, signerad
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7h 52 m
MATTA, Kelim, ca 304 x 199 cm_32583a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 304 x 199 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
7h 54 m
BORDSLAMPA, mässing, Boréns, Borås, 1900-talets mitt_32352a_8dc53c1449b6e0f_lg.jpeg
BORDSLAMPA, mässing, Boréns, Borås, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
7h 56 m
DAMARBETSBORD, 1800-talets slut_32375a_8dc53c2e14e79f8_lg.jpeg
DAMARBETSBORD, 1800-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK