All
Allmoge
Asiatiskt Konsthantverk
Belysning
Böcker Kartor & Handskrifter
Design
Diverse
Etnografica
Glas
Keramik
Klockor
Konst
Grafik
Måleri
Fotografi
Skulptur
Leksaker
Mattor
Vapen & Militaria
Mynt & Medaljer
Möbler
Silver
Smycken
Speglar
Technica & Nautica
Textil
Vintage & Fashion
Guld
Instrument
Trädgård
Jubileumsauktion
Fordon
Det dukade bordet
Klassiskt
Retro
Contemporary
14d 11h
AKUSTISK GITARR, Valencia, CG 160_10607a_8db0532b7e719ea_lg.jpeg
AKUSTISK GITARR, Valencia, CG 160
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
14d 11h
LIISA CHAUDHURI (1920-2011), akvarell, monogramsignerad_10986a_8db05c60ca78e8b_lg.jpeg
LIISA CHAUDHURI (1920-2011), akvarell, monogramsignerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
14d 11h
CAFÉBORD, Byarums Bruk, samtida _10804a_8db04713686d33a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
14d 11h
DAMPÄLS, mink, 1900-talets andra hälft _10853a_8db05c65bc416b7_lg.jpeg
DAMPÄLS, mink, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
14d 11h
RING, 18k guld, Alton, Falköping 1964, vikt ca 3 g_10966a_8db05c4fcabdaa8_lg.jpeg
RING, 18k guld, Alton, Falköping 1964, vikt ca 3 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering1 800 SEK
14d 11h
LJUSSTAKAR, 1 par, vitmetall, "Solid", Lidköping, 1900-tal_10711a_8db05d285aa3f5e_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, vitmetall, "Solid", Lidköping, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering200 SEK
14d 11h
ORIENTMATTA, Keshan, ca 302 x 202 cm_10882a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Keshan, ca 302 x 202 cm
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering10 000 SEK
14d 11h
RONAN OCH ERWAN BOUROULLEC, matbord, "Belleville Table", Vitra_10871a_lg.jpeg
RONAN OCH ERWAN BOUROULLEC, matbord, "Belleville Table", Vitra
Startbud200 SEK
Värdering7 000 SEK
14d 11h
FÅTÖLJER, ett par, Knolls Moderna Fåtöljer, 1900-talets mitt_10937a_8db053378ca20c6_lg.jpeg
FÅTÖLJER, ett par, Knolls Moderna Fåtöljer, 1900-talets mitt
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 000 SEK
14d 11h
DAMEJEANNE I KORG, brunt glas, 1900-talet mitt _10953a_lg.jpeg
DAMEJEANNE I KORG, brunt glas, 1900-talet mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
14d 11h
CAFÉBORD, Byarums Bruk, samtida _10805a_8db04718df58e25_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
14d 11h
SANDIN OCH BÜLOW, 6 st, barpallar, Materia, "Bönan"_10946a_lg.jpeg
SANDIN OCH BÜLOW, 6 st, barpallar, Materia, "Bönan"
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
15d 10h
JACKA, Patagonia, herr, strlk M_10826a_8db050532555693_lg.jpeg
JACKA, Patagonia, herr, strlk M
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 10h
MIKKO LAAKKONEN, "Kola rocking chair", Inno, Finland, 2000-tal_10943a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
15d 10h
JACKA, Houdini, herr, strlk M_10825a_8db05053cf4ecf1_lg.jpeg
JACKA, Houdini, herr, strlk M
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 10h
BARPALLAR, 1 par, Andersen Furniture, Danmark, samtida _10827a_8db046fe18bb9c7_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Andersen Furniture, Danmark, samtida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
15d 10h
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft _10706a_8db03c11bdc750e_lg.jpeg
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
15d 10h
IVAR ÅLENIUS BJÖRK, 2 st ljusstakar, snarlika, mässing, "Liljan", bl a Ystad metall, 1900-talets andra hälft _10740a_8db044bd7181a6c_lg.jpeg
IVAR ÅLENIUS BJÖRK, 2 st ljusstakar, snarlika, mässing, "Liljan", bl a Ystad metall, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
15d 10h
VERA FRISÉN (1910-1990), olja på duk, signerad_10714a_8db045eacf72a28_lg.jpeg
VERA FRISÉN (1910-1990), olja på duk, signerad
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering10 000 SEK
15d 10h
KLACKRING, 18k guld, med svart onyx, vikt ca 4,2 g_10968a_8db05c4e14b6904_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, med svart onyx, vikt ca 4,2 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
15d 10h
MATTA, Kelim, ca 298 x 195 cm_10959a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 298 x 195 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
15d 10h
BORDSLAMPOR, 1 par, alabaster, 1900-tal_10985a_8db05c63b2786db_lg.jpeg
BORDSLAMPOR, 1 par, alabaster, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
15d 10h
_10868a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
15d 10h
NAJAFABAD, orientmatta, ca 397 x 284 cm_10958a_lg.jpeg
NAJAFABAD, orientmatta, ca 397 x 284 cm
Aktuellt bud450 SEK
Värdering10 000 SEK
15d 10h
BARPALLAR, 4 st, Fora Form, 2000-tal _10923a_lg.jpeg
BARPALLAR, 4 st, Fora Form, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
15d 10h
ASGER SOELBERG, stol "Co-Pilot", Bernstoffminde för DK3, Danmark, 2000-tal
_10864a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
15d 10h
TAKKRONA, oskariansk, 1800-/1900-tal_10884a_lg.jpeg
TAKKRONA, oskariansk, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
15d 10h
RONAN & ERWAN BOUROULLEC, stol, "softshell chair", Vitra, 2000-tal_10948a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
15d 10h
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft _10786a_8db0532ea24cba4_lg.jpeg
TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 10h
GARDINLÄNGDER, 4 st, 1900-/2000-tal_10925a_8db0532c65c9c98_lg.jpeg
GARDINLÄNGDER, 4 st, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
15d 10h
KAFFESKEDAR OCH MOCKASKEDAR, silver, tot vikt ca 200 g_10707a_8db045d5e3273f9_lg.jpeg
KAFFESKEDAR OCH MOCKASKEDAR, silver, tot vikt ca 200 g
Aktuellt bud450 SEK
Värdering500 SEK
15d 10h
KELIMMATTA, galleri, vävd, ca 294 x 85 cm_10904a_lg.jpeg
KELIMMATTA, galleri, vävd, ca 294 x 85 cm
Aktuellt bud400 SEK
Värdering2 500 SEK
15d 10h
TAKLAMPA, mässing och kristall, 1900-talets mitt_10832a_8db0532d44fb2dd_lg.jpeg
TAKLAMPA, mässing och kristall, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 10h
VICO MAGISTRETTI, stolar, 6 st, "Maui", Kartell, Italien _10941a_lg.jpeg
VICO MAGISTRETTI, stolar, 6 st, "Maui", Kartell, Italien
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK
15d 11h
KELIMMATTA, vävd, ca 287 x 197 cm_10952a_lg.jpeg
KELIMMATTA, vävd, ca 287 x 197 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
15d 11h
ALBERTO MEDA, kontorsstol, "Meda Conference chair", Vitra, formgiven 1998_10855a_lg.jpeg
ALBERTO MEDA, kontorsstol, "Meda Conference chair", Vitra, formgiven 1998
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
15d 11h
SPEGEL, 1800-/1900-tal_10704a_8db045f6240b7b0_lg.jpeg
SPEGEL, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 11h
PALLAR, 1 par, Johanson Design, samtida _10920a_lg.jpeg
PALLAR, 1 par, Johanson Design, samtida
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 11h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, pastell, signerad Iben_10947a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, pastell, signerad Iben
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
15d 11h
SANDIN OCH BÜLOW, 6 st, barpallar, Materia, "Bönan"_10954a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
15d 11h
SYBORD, 1900-talets början_10921a_lg.jpeg
SYBORD, 1900-talets början
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 500 SEK
15d 11h
MAJA FJAESTAD, litografi, signerad _10844a_lg.jpeg
MAJA FJAESTAD, litografi, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 11h
SCARVES, ca 20 st, bl a siden, 1900-talets andra hälft _10761a_8db044c6835edc1_lg.jpeg
SCARVES, ca 20 st, bl a siden, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 11h
VÄGGRELIEF, keramik, sannolikt 1970-tal_10702a_8db044d0e999005_lg.jpeg
VÄGGRELIEF, keramik, sannolikt 1970-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
15d 11h
STÅBORD, HAY, "CPH20"_10872a_lg.jpeg
STÅBORD, HAY, "CPH20"
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
15d 11h
BERGBOM, golvlampa, "G-019", 1950-tal_10981a_8db05c5dadd4006_lg.jpeg
BERGBOM, golvlampa, "G-019", 1950-tal
Aktuellt bud850 SEK
Värdering1 500 SEK
15d 11h
YTTERFODER, 4 st, porslin, "Empire", Gustavsberg_10840a_8db056383aa4d2d_lg.jpeg
YTTERFODER, 4 st, porslin, "Empire", Gustavsberg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
15d 11h
MÄRTA FRIMAN, soffbord/sidobord, "Bond", Gärsnäs, samtida _10807a_8db05c8b9d698ae_lg.jpeg
MÄRTA FRIMAN, soffbord/sidobord, "Bond", Gärsnäs, samtida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.