3d 6h
PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal_32850a_8dc5f863e0f7c44_lg.jpeg
PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
3d 6h
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal_33247a_8dc60450eba3d96_lg.jpeg
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
4d 5h
TAKLAMPA, metall, Luxo, 2000-tal_33417a_lg.jpeg
TAKLAMPA, metall, Luxo, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 5h
IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal_33082a_lg.jpeg
Aktuellt bud6 600 SEK
Värdering25 000 SEK
4d 5h
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal_33406a_lg.jpeg
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 5h
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal_33142a_8dc5ef2d4d3973a_lg.jpeg
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud600 SEK
Värdering400 SEK
4d 5h
MATTA, Marocko, ull, ca 300 x 192 cm_33462a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300 x 192 cm
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering6 000 SEK
4d 5h
FÅTÖLJER, 1 par, Materia, 2000-tal_33473a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 5h
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g_33215a_8dc5f9c9ad99670_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
4d 5h
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft _33276a_8dc5ef17221b10e_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering500 SEK
4d 5h
HALLVARD JAKOBSEN, 6 st vägglampor, "Uno 1100 LED"_33439a_lg.jpeg
HALLVARD JAKOBSEN, 6 st vägglampor, "Uno 1100 LED"
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
4d 5h
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 6 g_33203a_8dc5f9c55c08071_lg.jpeg
KLACKRING, 18k guld, vikt ca 6 g
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 5h
TUMLARE, SALTKAR OCH SERVIETTRING, silver, tot vikt ca 65 g_33181a_8dc6044ec4d3498_lg.jpeg
TUMLARE, SALTKAR OCH SERVIETTRING, silver, tot vikt ca 65 g
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 5h
MARTEN VAN SEVEREN, kontorstol, för Vitra, samtida_33403a_lg.jpeg
MARTEN VAN SEVEREN, kontorstol, för Vitra, samtida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 5h
SPEGEL, 1900-tal_32787a_8dc60582f350d4a_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 5h
DAG PETERSON (född 1939), färglitografi, signerad och numrerad 106/200_33235a_8dc5ec7bc4eb0c6_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 5h
MATTA, galleri, Kelim, ca 299 x 89 cm_33443a_lg.jpeg
MATTA, galleri, Kelim, ca 299 x 89 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
4d 5h
BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad_32918a_8dc5ec7d05a4f34_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 5h
KORGSTOL, 1900-talets mitt_33277a_8dc5ef1df7bb537_lg.jpeg
KORGSTOL, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
4d 5h
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, Frejas boning, 2000-tal_32889a_8dc5aee51eb2ad0_lg.jpeg
CHAMPAGNEKYLARE, tenn, Frejas boning, 2000-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
4d 5h
TAKLAMPA, "Amber", Slamp, Italy, 2000-tal_33492a_lg.jpeg
TAKLAMPA, "Amber", Slamp, Italy, 2000-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
4d 5h
BERTIL FRIDHAGEN, soffa, 1950-/60-tal_33127a_8dc5ef1aac22b33_lg.jpeg
BERTIL FRIDHAGEN, soffa, 1950-/60-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 5h
STÅSTÖDSTOL, Muvman, 2000-tal_33398a_lg.jpeg
STÅSTÖDSTOL, Muvman, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 5h
SPEGEL, 1900-tal_33278a_8dc605807cbd128_lg.jpeg
SPEGEL, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 5h
MOCKASERVIS, 17 del, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft _33262a_8dc6043c6b0a82b_lg.jpeg
MOCKASERVIS, 17 del, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 5h
BYRÅ, omkring år 1900_33275a_8dc6045568464c7_lg.jpeg
BYRÅ, omkring år 1900
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 6h
SAMLING SMYCKEN, bla silver, mestadels 1900-talets mitt_33189a_8dc606f844ab2e4_lg.jpeg
SAMLING SMYCKEN, bla silver, mestadels 1900-talets mitt
Aktuellt bud600 SEK
Värdering500 SEK
4d 6h
RING, 14k guld, tot vikt ca 2 g_33466a_lg.jpeg
RING, 14k guld, tot vikt ca 2 g
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 6h
VÄRMELJUSHÅLLARE SAMT LJUSSLÄKARE, mässing, bla Skultuna, 1900-talets andra hälft_33171a_8dc5f87ba1208a1_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
4d 6h
STOL, Intertek, 2000-tal_33238a_8dc5ebda71514a2_lg.jpeg
STOL, Intertek, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 6h
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, _33167a_8dc5f8820c240d6_lg.jpeg
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt,
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 6h
GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 300 x 75 cm_33116a_8dc6058d01928f0_lg.jpeg
GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 300 x 75 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 800 SEK
4d 6h
LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal_33176a_8dc5f8812d72be0_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 3 par, mässing, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 6h
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt_33130a_8dc5ef2ed57fde8_lg.jpeg
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt
Aktuellt bud1 800 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 6h
ORIENTMATTA, Meshed, ca 287 x 206 cm_33467a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Meshed, ca 287 x 206 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering5 000 SEK
4d 6h
SKÅLAR, 4 st, keramik, bla Gabriel och Upsala Ekeby, 1900-talets mitt_33393a_lg.jpeg
SKÅLAR, 4 st, keramik, bla Gabriel och Upsala Ekeby, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 6h
FÅTÖLJ, 1940-tal_33253a_8dc5ef1d6520857_lg.jpeg
FÅTÖLJ, 1940-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 6h
BORDSLAMPA, vitmetall, sannolikt sent 1800-tal_33423a_lg.jpeg
BORDSLAMPA, vitmetall, sannolikt sent 1800-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering2 500 SEK
4d 6h
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924), kopiemålning efter Gillis Hafströms "Smugglarna"_33468a_lg.jpeg
JUSTUS LUNDEGÅRD (1860-1924), kopiemålning efter Gillis Hafströms "Smugglarna"
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 6h
BRITA HANSSON (1918-1979), akvarell, monogramsignerad och daterad 51 _32573a_lg.jpeg
BRITA HANSSON (1918-1979), akvarell, monogramsignerad och daterad 51
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 6h
HALSDUK/HUVA, mink, HPI of Sweden_33437a_lg.jpeg
HALSDUK/HUVA, mink, HPI of Sweden
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 6h
FOLKE HELLSTRÖM LIND (1913-1957), olja på duk, signerad_33427a_lg.jpeg
FOLKE HELLSTRÖM LIND (1913-1957), olja på duk, signerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 6h
SKULPTUR, marmor, samtida _33377a_lg.jpeg
SKULPTUR, marmor, samtida
Aktuellt bud800 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 6h
DUK OCH SERVETTER 13 del, linnedamast, 1900-tal, broderat monogram H_33214a_8dc5fb113cd0562_lg.jpeg
DUK OCH SERVETTER 13 del, linnedamast, 1900-tal, broderat monogram H
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 6h
INGA SEMPÉ, taklampa "Plissé", Luceplan, samtida_33090a_lg.jpeg
INGA SEMPÉ, taklampa "Plissé", Luceplan, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 6h
STOLAR, 3 st, Martela, 2000-tal_33392a_lg.jpeg
STOLAR, 3 st, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
4d 6h
MODELLSKEPP, 2000-tal_33114a_8dc5ebd434d7bd9_lg.jpeg
MODELLSKEPP, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 6h
FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal_33376a_lg.jpeg
FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK