8d 21h
FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal_33376a_lg.jpeg
FAT PÅ FOT SAMT 1 PAR VASER, nysilver, tidigt 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
8d 21h
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina_33480a_lg.jpeg
KAMERAOBJEKTIV, 5 st, Sigma, Vivitar, Tokina
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 21h
BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft_33101a_lg.jpeg
BADKARSSOFFA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 21h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, etsning, otydligt signerad och numrerad 44/50_33483a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 21h
BORDSLAMPA, porslin, "Måsen", Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft _33257a_8dc60438687abb6_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 19h
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft _32860a_8dc5ace0fef6516_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 19h
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"_33108b_8dc5ebdf8ca9997_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
9d 19h
STOLAR, 6 st, IKEA, "Stockholm"_33109a_8dc5ebe080e5aaa_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering4 000 SEK
9d 19h
STOLAR, 4 st, IKEA, "Stockholm"_33110a_8dc5ebe14716dd8_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, IKEA, "Stockholm"
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 19h
 BROSCH, silver med kolsten, Israel Sundström 1925_33190a_8dc5f9cbb21bc3b_lg.jpeg
BROSCH, silver med kolsten, Israel Sundström 1925
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 19h
KIKARE, mässing, 1800-/1900-tal_33267a_8dc5f93b705869a_lg.jpeg
KIKARE, mässing, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 19h
KARMSTOL, ek, 1900-talets första hälft_33321a_8dc60452e9f4269_lg.jpeg
KARMSTOL, ek, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 19h
SKULPTUR, glas, Wentzelholms glashytta, på lös ljussockel, 1900-/2000-tal_33409a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 19h
FÅTÖLJ, med avlastningsbord, 2000-tal_33370a_lg.jpeg
FÅTÖLJ, med avlastningsbord, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 19h
BESTICK, 23 del, rostfritt stål, "Sessan", Nils Johan, 1900-talets andra hälft _33225a_8dc604477321188_lg.jpeg
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
9d 19h
HATTASK, 1900-talets första hälft_33129a_8dc5ebd7b1ce906_lg.jpeg
HATTASK, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 19h
KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis_33391a_lg.jpeg
KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 20h
PIERRE FORSELL, 3 st ljusstakar, Skultuna, nr 120, 1900-talets andra hälft_33165a_8dc5f87ceb175b9_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
SKEPPARKAVAJ, dam, Bäckmans Norrköping, 1900-talets slut_32903a_8dc5aeffb7ab6a3_lg.jpeg
SKEPPARKAVAJ, dam, Bäckmans Norrköping, 1900-talets slut
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 20h
BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal_33440a_lg.jpeg
BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad_33401a_lg.jpeg
SVÄN GRANDIN (1906-1982), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 20h
FIGURINER, 2 st, porslin, England, 1900-talets första hälft _33486a_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, England, 1900-talets första hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 20h
GOLVUR, Karl Johan, björk, 1800-talets första hälft_33324a_lg.jpeg
GOLVUR, Karl Johan, björk, 1800-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 20h
MATTA, Kelim, ca 296 x 199 cm_33411a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 296 x 199 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
9d 20h
KONSTBÖCKER, 5 st, Evert Karlsson, EWK, 1900-talets andra hälft_33271a_8dc6043df036b7c_lg.jpeg
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 20h
VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad_33286a_8dc5f93cb712811_lg.jpeg
VICKE LINDSTRAND, skål, glas, Kosta, signerad
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 20h
SPEGEL, teak, 1950-/60-tal_33449a_lg.jpeg
SPEGEL, teak, 1950-/60-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 20h
CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g_33261a_8dc605e24a8b1f9_lg.jpeg
CIGARETTETUI, silver, K&EC, 1949, vikt ca 200 g
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 20h
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal_33485a_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 305 cm_33399a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 305 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 20h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_33385a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 20h
BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal_33241a_8dc5ebf3c35dc1d_lg.jpeg
BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 20h
LAMPKUPA, glas och mässing, 1900-talets mitt_32909a_8dc5af4b4bf92ba_lg.jpeg
LAMPKUPA, glas och mässing, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 20h
KARMSTOL, Bombastik 2013_33240a_8dc5ebf4f7ea382_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
SOFFA, Bombastik 2013_33123a_8dc5ef194ebf871_lg.jpeg
SOFFA, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
KARMSTOL, Bombastik 2013_33122a_8dc5ef1bd79ec99_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020_33227a_8dc5f86662875ee_lg.jpeg
ÅNGTVÄTT, EV3000i, EV International, inköpt 2020
Aktuellt bud350 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 20h
MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_33274a_8dc5ef1b3fdf655_lg.jpeg
MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud900 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 20h
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal_33268a_8dc6045054044b2_lg.jpeg
ARMBANDSUR, 3 st, herr, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 20h
DUK, linnedamast, "Draken", 1900-tal_33220a_8dc5fb0dfed0242_lg.jpeg
DUK, linnedamast, "Draken", 1900-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
9d 20h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal_33092a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 20h
KOPPARSTICK, 2 st, 1700-/1800-tal, kolorerade_33380a_lg.jpeg
KOPPARSTICK, 2 st, 1700-/1800-tal, kolorerade
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 20h
MATTA, Marocko, ull, ca 284 x 186 cm_33490a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 284 x 186 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 20h
ORIENTMATTA, galleri, ca 190 x 82 cm_32911a_8dc5ac22e327de1_lg.jpeg
ORIENTMATTA, galleri, ca 190 x 82 cm
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 20h
FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 23,8 g_33200a_8dc5f9c40e311ff_lg.jpeg
FICKUR, 14k guld, dam, tot vikt ca 23,8 g
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
9d 20h
DAMARMBANDSUR, 2 st, bla. Certina, 1900-tal_33202a_8dc5f9c4c05a5d7_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, 2 st, bla. Certina, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 20h
VAS, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft _33259a_8dc60437afda084_lg.jpeg
VAS, porslin, Bing & Gröndahl, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 21h
FOLKDRÄKT, Skedevi, Östergötland, 1900-talets andra hälft _33291a_8dc6057e949d4bd_lg.jpeg
FOLKDRÄKT, Skedevi, Östergötland, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK