10h 36 m
FÅTÖLJ, metall, 2000-tal_32878a_8dc5a314ea2551b_lg.jpeg
FÅTÖLJ, metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
10h 38 m
BROSCHNÅL, 18k guld, med turkos och orientpärlor, GD & Co 1972, vikt ca 1,9 g_33003a_lg.jpeg
BROSCHNÅL, 18k guld, med turkos och orientpärlor, GD & Co 1972, vikt ca 1,9 g
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 000 SEK
10h 40 m
JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal_32710a_8dc59376b24a703_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
10h 42 m
JORGE PENSI, stolar, 16 st, "Bikini chair", 2000-tal_32712a_8dc593783476866_lg.jpeg
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
10h 44 m
FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien_32961a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10h 46 m
KISTA, orientalisk, skuret trä, 1900-tal_32737a_8dc59fed6b03ab4_lg.jpeg
KISTA, orientalisk, skuret trä, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 9h
HÄNGE MED KEDJA, silver, med lila och vita stenar, 1900-/2000-tal_32685a_8dc5935f4473ebd_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 9h
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft_32708a_8dc59fe40414eba_lg.jpeg
Aktuellt bud5 200 SEK
Värdering7 000 SEK
1d 9h
MATTA, Kelim, ca 292 x 201 cm_32999a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 292 x 201 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
1d 9h
FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien_32936a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
1d 9h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad_33010a_lg.jpeg
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 9h
DAVID GECKELER, 1 par, barstolar, "Nerd", Muuto, 2000-tal_32937a_lg.jpeg
DAVID GECKELER, 1 par, barstolar, "Nerd", Muuto, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 9h
GOLVLAMPA, vitmetall, 2000-tal_32799a_8dc5a3180125c33_lg.jpeg
GOLVLAMPA, vitmetall, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 9h
ORIENTMATTA, Ardabil, ca 295 x 195 cm_33031a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Ardabil, ca 295 x 195 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
1d 9h
TAKLAMPA, swedish grace, 1900-talets första hälft_32670a_8dc59ff4dd6f28f_lg.jpeg
TAKLAMPA, swedish grace, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 9h
ROLEX, schatull, 1900-talets andra hälft _32141a_8dc4f0e8de09bc1_lg.jpeg
ROLEX, schatull, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 9h
ROLEX, 2 st, läderetuier, sannolikt sent 1900-tal_32108a_8dc4f20bb5e4da9_lg.jpeg
ROLEX, 2 st, läderetuier, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
1d 9h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_32699a_8dc593655c1f91a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 9h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_32698a_8dc593674a5f169_lg.jpeg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 9h
ÖRHÄNGEN OCH HÄNGE, 3 del, guld/silver, 1900-tal_32687a_8dc59360572a308_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN OCH HÄNGE, 3 del, guld/silver, 1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering600 SEK
1d 9h
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft _32135a_8dc4f2fe18ecd78_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 200 SEK
1d 9h
GLASMÅLNING, 1800-/1900-tal_32746a_8dc59ff07125914_lg.jpeg
GLASMÅLNING, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud650 SEK
Värdering1 500 SEK
1d 9h
BARSTOL OCH BORD, 2 del, grönlackerad metall, "Bistro", Fermob, 2000-tal_33041a_lg.jpeg
BARSTOL OCH BORD, 2 del, grönlackerad metall, "Bistro", Fermob, 2000-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
1d 9h
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_33014a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 500 SEK
1d 9h
BERTIL WAHLBERG (1923-1980), olja på pannå, signerad_32792a_8dc59ff113cc6b8_lg.jpeg
BERTIL WAHLBERG (1923-1980), olja på pannå, signerad
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 9h
TAKLAMPA, vitlackerad metall, 1900-talets andra hälft _32994a_lg.jpeg
TAKLAMPA, vitlackerad metall, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
1d 9h
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-talets andra hälft _32866a_8dc5ace07d093d9_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 9h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_33004a_lg.jpeg
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
1d 9h
BOKSTÖD, 1 par, mässing, sannolikt 1900-talets andra hälft _32739a_8dc5a007e5fe658_lg.jpeg
BOKSTÖD, 1 par, mässing, sannolikt 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering300 SEK
1d 9h
STOLAR, 1 par, senbarock stil, 1900-tal_32697a_8dc59363a3c80f8_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, senbarock stil, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 9h
ANDERSSEN & VOLL, fåtölj med ottoman, "Brasilia", Menu_27372a_lg.jpeg
ANDERSSEN & VOLL, fåtölj med ottoman, "Brasilia", Menu
Aktuellt bud500 SEK
Värdering12 000 SEK
1d 9h
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 295 x 72 cm_32923a_8dc5ac207ecdb86_lg.jpeg
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 295 x 72 cm
Aktuellt bud250 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 9h
TALJOR, 3 st, trä och smide, 1800-/1900-tal_32786a_8dc5a2b01bfe22a_lg.jpeg
TALJOR, 3 st, trä och smide, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 9h
TALJOR, 5 st, trä och smide, 1800-/1900-tal_32785a_8dc5a2b0b05c73e_lg.jpeg
TALJOR, 5 st, trä och smide, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 9h
SNURRSTOL, 2000-tal_32968a_lg.jpeg
SNURRSTOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 9h
TAKLAMPA, By Rydéns, 2000-tal_32945a_lg.jpeg
TAKLAMPA, By Rydéns, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 10h
BARSTOLAR, 3 st, "3D Bar Stool", Gubi, formgiven av Komplot Design, 2000-tal_33002a_lg.jpeg
BARSTOLAR, 3 st, "3D Bar Stool", Gubi, formgiven av Komplot Design, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 10h
YTTERFODER, koppar, 1800-/1900-tal_32741a_8dc5a009b7614fe_lg.jpeg
YTTERFODER, koppar, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
1d 10h
ADOLF RELLING, sybord, teak, "Syklus", Rastad & Relling, Rasmus Solberg Møbelverksted, Norge, formgiven 1962._33013a_lg.jpeg
Aktuellt bud500 SEK
Värdering3 000 SEK
1d 10h
GLASFÖREMÅL, 3 del, bla karaff Kastrup Holmegaard, 1900-talets andra hälft _32991a_lg.jpeg
Startbud500 SEK
Värdering800 SEK
1d 10h
BIRGER STRÅÅT (1914-2008), olja på pannå, signerad_32995a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 10h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32713a_8dc5937cc3dd408_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 10h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32714a_8dc5937d90e063c_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 10h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_32715a_8dc5937e1e8dab0_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
1d 10h
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida_26742a_lg.jpeg
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida
Aktuellt bud900 SEK
Värdering6 000 SEK
1d 10h
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, 1960-/70-tal_32665a_8dc59feca8d9cbb_lg.jpeg
BORDSLAMPOR, 1 par, marmor, 1960-/70-tal
Aktuellt bud900 SEK
Värdering2 000 SEK
1d 10h
RING, 18k vitguld, vikt ca 2 g_32846a_8dc5a00157058fb_lg.jpeg
RING, 18k vitguld, vikt ca 2 g
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 000 SEK
1d 10h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g_32677a_8dc593618f9fd4b_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK