7d 3h
ARVID KNÖPPEL, skulptur, gips, signerad_33182a_8dc5f8834dd4028_lg.jpeg
ARVID KNÖPPEL, skulptur, gips, signerad
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 3h
MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 295  cm_33456a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 295 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
7d 3h
GLOBAL, knivblock, 6 delar, 2000-tal_32904a_8dc5aee46d92ecd_lg.jpeg
GLOBAL, knivblock, 6 delar, 2000-tal
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering400 SEK
7d 3h
MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad_33169a_8dc5f87fa74b053_lg.jpeg
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 3h
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal_33239a_8dc5ebf067e8735_lg.jpeg
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 3h
BORDSFOTOGENLAMPA, Primus No 994, AB Hjorth & Co, Stockholm, 1900-talets första hälft _33295a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
7d 3h
KAROTT, keramik, Jie, 1900-talets mitt_33373a_lg.jpeg
KAROTT, keramik, Jie, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 4h
ORIENTMATTA, Täbriz, sannolikt old, ca 170 x 107 cm_33284a_8dc6058bb17bb15_lg.jpeg
ORIENTMATTA, Täbriz, sannolikt old, ca 170 x 107 cm
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 4h
COCKTAILRING, 18k vitguld, med safirer och diamanter, tot vikt ca 7,8 g_33245a_8dc606981d8382f_lg.jpeg
COCKTAILRING, 18k vitguld, med safirer och diamanter, tot vikt ca 7,8 g
Aktuellt bud3 400 SEK
Värdering4 000 SEK
7d 4h
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal_33135a_8dc5ec81cc571e1_lg.jpeg
VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
7d 4h
SIDOBORD/BLOMBORD, 1 par, tidigt 1900-tal_33132a_8dc5ebc60ec3513_lg.jpeg
SIDOBORD/BLOMBORD, 1 par, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 4h
SALONGSMÖBEL, 5 del, tidigt 1900-tal_33137a_8dc5ebcde5d32ad_lg.jpeg
SALONGSMÖBEL, 5 del, tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 4h
KARMSTOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal_33136a_8dc5ebcf4e49b8a_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 4h
TABURETT, tidigt 1900-tal_33134a_8dc5ebc44d18512_lg.jpeg
TABURETT, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 4h
SOFFA, tidigt 1900-tal_33131a_8dc5ef1a13f29f8_lg.jpeg
SOFFA, tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 4h
SEKRETÄR, tidigt 1900-tal_33150a_8dc5ebc033fe0e3_lg.jpeg
SEKRETÄR, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 4h
SIDOBORD, tidigt 1900-tal_33133a_8dc5ebc70206ea8_lg.jpeg
SIDOBORD, tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 4h
SPARGRIS, gjutjärn, 2000-tal_32898a_8dc5ac11789fff7_lg.jpeg
SPARGRIS, gjutjärn, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 4h
MATTA, Kelim, galleri, ca 297 x 83 cm_33394a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, galleri, ca 297 x 83 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
7d 4h
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958_33192a_8dc5f9cc4795ac0_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 3 par, bla silver Stockholm 1958
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 4h
MOCKASKEDAR, 15 st, silver, tot vikt ca 135 g_33292a_8dc6044606d7ea5_lg.jpeg
MOCKASKEDAR, 15 st, silver, tot vikt ca 135 g
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 4h
SIDOBORD, tidigt 1900-tal_33138a_8dc5ebc824c2cf3_lg.jpeg
SIDOBORD, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 4h
LJUSSTAKAR OCH FAT, keramik, ST.Eriks Upsala_33163a_8dc5f8726353944_lg.jpeg
LJUSSTAKAR OCH FAT, keramik, ST.Eriks Upsala
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 4h
GUSTAV RUDBERG, färglitografi, signerad och numrerad 173/310_33234a_8dc5ec7b37d07a6_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 4h
KARMSTOLAR, 7 st, Gärsnäs, 2016_33400a_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 7 st, Gärsnäs, 2016
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 4h
FIGURER, 2 st, porslin, Beswick England, 1900-tal_33378a_lg.jpeg
FIGURER, 2 st, porslin, Beswick England, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 4h
FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft _33448a_lg.jpeg
FIGURER, 10 st, skuret och bemålat trä, bla signerade Sigge, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 4h
BORDSFOTOGENLAMPA, metall, 1900-talets första hälft_33260a_8dc605e1947024e_lg.jpeg
BORDSFOTOGENLAMPA, metall, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 4h
SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal_33128a_8dc60454b2ea4c2_lg.jpeg
SPEGEL MED TRYMÅ, gustaviansk stil, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 4h
AKKE BERGLUND (född ?), olja på duk, signerad _32917a_8dc5ec79f322fb7_lg.jpeg
AKKE BERGLUND (född ?), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 4h
KORGSTOL, 1900-talets första hälft _33146a_8dc5ebc4dc3e9e0_lg.jpeg
KORGSTOL, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
7d 4h
ARTHUR PERCY, olja på pannå, signerad _33185a_8dc5ef1fb14b66b_lg.jpeg
ARTHUR PERCY, olja på pannå, signerad
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 4h
PHILIPPE STARCK, barstolar, 3 st, "Masters", Kartell, samtida_33230a_8dc5ebdeac629e2_lg.jpeg
PHILIPPE STARCK, barstolar, 3 st, "Masters", Kartell, samtida
Aktuellt bud600 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 4h
CARL-HARRY STÅLHANE, skål, stengods, Rörstrand, signerad _33445a_lg.jpeg
CARL-HARRY STÅLHANE, skål, stengods, Rörstrand, signerad
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 4h
MATTA, Kelim, ca 301 x 206 cm_33454a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 301 x 206 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
7d 4h
SKÅL OCH LOCKBURK, tenn, 1900-talets första hälft_33199a_8dc5f866f449617_lg.jpeg
SKÅL OCH LOCKBURK, tenn, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 4h
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel av kalvskinn_33387a_lg.jpeg
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädsel av kalvskinn
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 5h
JOHN CARLBERG, akvarell, signerad _33188a_8dc5f88075dbb99_lg.jpeg
JOHN CARLBERG, akvarell, signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 5h
PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal_32850a_8dc5f863e0f7c44_lg.jpeg
PÄLSJACKA, Saga Mink, Södra Päls, Norrköping, sannolikt 1980-/90-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 5h
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal_33247a_8dc60450eba3d96_lg.jpeg
SKIVSPELARE, Pro-Ject RPM 1 Carbon, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 3h
TAKLAMPA, metall, Luxo, 2000-tal_33417a_lg.jpeg
TAKLAMPA, metall, Luxo, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 3h
IDOLKORT, "Sportens stjärnor i färg", redigerad av Bengt Bedrup, Hemmets Journal, 1960-tal_33082a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering25 000 SEK
8d 3h
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal_33406a_lg.jpeg
CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 3h
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal_33142a_8dc5ef2d4d3973a_lg.jpeg
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
8d 3h
MATTA, Marocko, ull, ca 300 x 192 cm_33462a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300 x 192 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
8d 3h
FÅTÖLJER, 1 par, Materia, 2000-tal_33473a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 3h
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g_33215a_8dc5f9c9ad99670_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, vikt ca 9,4 g
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering4 000 SEK
8d 3h
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft _33276a_8dc5ef17221b10e_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK