1
1d 1h
KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, 1700-tal_31285a_8dc4423ca4e38b5_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, gustavianska, 1700-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering3 000 SEK
1d 1h
SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft, skiva av cararramarmor_31877a_lg.jpeg
SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft, skiva av cararramarmor
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering3 000 SEK
3d 0h
LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, större modell_31294a_8dc49abfeee3d8a_lg.jpeg
LJUSKRONA, oskariansk, 1800-talets andra hälft, större modell
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering4 000 SEK
7d 0h
 LJUSSTAKAR, 1 par, marmor, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal_31762a_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, marmor, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 800 SEK
8d 1h
ATTILA SUTA (född 1976), bockbord, barockstil, 2000-tal_31311a_8dc497f3b68d898_lg.jpeg
ATTILA SUTA (född 1976), bockbord, barockstil, 2000-tal
Aktuellt bud3 800 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 0h
STOLAR, 10 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-tals serie
Aktuellt bud10 000 SEK
Värdering15 000 SEK
9d 0h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering8 000 SEK
9d 0h
FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud600 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 0h
FÄLLBORD, "Björnsholm", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud550 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 0h
SKRIVSKÅP, "Selebo", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud6 200 SEK
Värdering8 000 SEK
9d 0h
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering8 000 SEK
9d 0h
STOLAR, 4 st, "Odenslunda", gustaviansk stil, ur Ikeas 1700-talsteserie
Aktuellt bud3 600 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 0h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, "Medevi Brunn",ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering8 000 SEK
9d 0h
SLAGBORD, "Alunda", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 0h
Aktuellt bud550 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 0h
FÄLLBORD, "Krogsta", ur IKEA:s 1700-talsserie
Aktuellt bud600 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 0h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur IKEA:s 1700-talsserie
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering8 000 SEK
9d 0h
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK