- AllaRensa filter
STIG LINDBERG, skål, fajans, Gustavsberg, 1900-talets mitt
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering2 000 SEK
DRÄKT, dam, Escada, 1980-/90-tal, strlk ca 38
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
SPELBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets slut
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
HAY, korg, ull, "Bead Basket", nutida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK