32695 VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal

35581a_med.jpeg
  • 35581a_sm.jpeg
  • 35581b_sm.jpeg
  • 35581c_sm.jpeg
  • 35581d_sm.jpeg
  • 35581e_sm.jpeg
  • 35581f_sm.jpeg
  • 35581g_sm.jpeg

Beslag i mässing, tre lådor i sarg, skuren dekor, glasade sidor, delbart, lösa hyllplan, höjd ca 236, 169 x 39 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, en sidoruta med skada

Värdering7 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT