36920 SKULPTUR, patinerad lättbetong, 1900-/2000-tal

36920a_8dc97437f7bc7fa_med.jpeg
  • 36920a_8dc97437f7bc7fa_sm.jpeg
  • 36920b_8dc97438005754c_sm.jpeg
  • 36920c_8dc974380878780_sm.jpeg
  • 36920d_8dc974381019d01_sm.jpeg
  • 36920e_8dc97438193b834_sm.jpeg

Kvinnobyst, höjd ca 47 cm, vikt ca 30 kg

  • Konditionsrapport:Smärre repor och märken

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK