27535 RONAN & ERWAN BOUROULLEC, 1 par stolar, "Belleville", för Vitra, 2000-tal

29228a_med.jpeg
  • 29228a_sm.jpeg
  • 29228b_sm.jpeg
  • 29228c_sm.jpeg
  • 29228d_sm.jpeg
  • 29228e_sm.jpeg
  • 29228f_sm.jpeg
  • 29228g_sm.jpeg
  • 29228h_sm.jpeg

Stomme i svart plast, stämpelmärkta, sitthöjd ca 45 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK