8509 KAFFESKEDAR, 12 st, silver, modell Drottning Victoria, tot vikt ca 156 g

8509a_8dacfab0c667d91_med.jpeg
  • 8509a_8dacfab0c667d91_sm.jpeg
  • 8509b_8dacfab0c80732a_sm.jpeg
  • 8509c_8dacfab0c8476bc_sm.jpeg
  • 8509d_8dacfab0ca09e1e_sm.jpeg
  • 8509e_8dacfab0cc663c6_sm.jpeg

Stämplar 1942, längd ca 11,5 cm, med etuier

Konditionsrapport - Smärre repor

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.