30131 ERIK REIMHULT (1915-1999), skulptur, trä, signerad

35601a_med.jpeg
  • 35601a_sm.jpeg
  • 35601b_sm.jpeg
  • 35601c_sm.jpeg
  • 35601d_sm.jpeg

I form av två rådjur, höjd ca 15, längd 28 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor och märken

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT