9925 MORTEL MED STÖT, kolmårdsmarmor, 1900-tal

9925a_8daef09696d516d_med.jpeg
  • 9925a_8daef09696d516d_sm.jpeg
  • 9925b_8daef096996f6a4_sm.jpeg

Höjd ca 12 cm

Konditionsrapport - smärre repor

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.