9921 LEKSAKER, 3 st, 1950-/60-tal

9921a_8daef03699278fd_med.jpeg
  • 9921a_8daef03699278fd_sm.jpeg
  • 9921b_8daef036a03fa15_sm.jpeg
  • 9921c_8daef036994e87b_sm.jpeg
  • 9921d_8daef0369d8e0d5_sm.jpeg

Pojke på kälke i plåt, längd ca 10 cm. Cown i trä, höjd ca 15 cm. Balanserande man, höjd ca 22 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.