9920 LEKSAKSORKESTER, "The Dogpatch 4", Unique art manufacturing Co, 1960-tal

9920a_8daee7372f1469c_med.jpeg
  • 9920a_8daee7372f1469c_sm.jpeg
  • 9920c_8daee7372e3377a_sm.jpeg
  • 9920d_8daee737324f2fa_sm.jpeg
  • 9920e_8daee73728dc9ad_sm.jpeg
  • 9920f_8daee7372d3fa39_sm.jpeg

Litograferad i flera olika färger, Daisy Mae på piano, Poppy som trumslagare, Mammy med taktpinne och Knallhatten som steppar, längd ca 23, höjd 21 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.