7845 DOCKHUS, sannolikt 1900-talets första hälft

9913a_med.jpeg
  • 9913a_sm.jpeg
  • 9913b_sm.jpeg
  • 9913c_sm.jpeg
  • 9913d_sm.jpeg
  • 9913e_sm.jpeg

Målat trä, på stativ, tvådelat, total höjd 140, 85 x 55 cm

Konditionsrapport - Färgbortfall, slitage

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.