7687 ARMBANDSUR, 2 st, Sully Special amt Citizen, 1900-talets andra hälft

9836a_med.jpeg
  • 9836a_sm.jpeg
  • 9836b_sm.jpeg
  • 9836c_sm.jpeg
  • 9836d_sm.jpeg

Stål, Sully Special med manuellt urverk, stavindex och datumvisning. Citizen med quartzverk, stavindex och datumvisning. Diameter ca 33 mm

Konditionsrapport - Fungerar vid inlämningstillfället, funktion garanteras ej, repor och slitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.