3251 RONAN & ERWAN BOUROULLEC, stol, "softshell chair", Vitra, 2000-tal

9818a_med.jpeg
  • 9818a_sm.jpeg
  • 9818b_sm.jpeg
  • 9818c_sm.jpeg
  • 9818d_sm.jpeg

Underrede av aluminium, roterbar, klädsel av grön textil, sitthöjd 48 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.