4975 BOB BONIES (Tyskland 1937-), färglitografi, signerad och numrerad 7/20

9780a_med.jpeg
  • 9780a_sm.jpeg
  • 9780b_sm.jpeg
  • 9780c_sm.jpeg

Komposition, ca 45 x 60 cm

Konditionsrapport - Ej examinerad ur ram

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK
*Följerätt tillkommer

Bob Bonies (1937-)
Germany

I kategori Art

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.