9646 SYBORD, 1900-talets början

9646a_8daef1dbd137e44_med.jpeg
  • 9646a_8daef1dbd137e44_sm.jpeg
  • 9646b_8daecc3c457908c_sm.jpeg
  • 9646c_8daecc3c49c817f_sm.jpeg
  • 9646d_8daecc3c48e61fb_sm.jpeg
  • 9646e_8daecc3c4a7b4a1_sm.jpeg
  • 9646f_8daecc3c47e5c9a_sm.jpeg

Fanerat med mahogny och intarsiainläggningar, uppfällbar skiva med underliggande fack, avsmalnande ben, höjd 75, 52 x 36 cm

Konditionsrapport - Ett stag i benkryss löst, skiva med äldre fanerlagning, smärre märken

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.