66190 KONSTLITTERATUR, 8 st, 1900-tal

"Olle Hjortzberg", Harald Schiller
"Vallfart och vandringsår", Verner von Heidenstam, illustrationer av Isaac Grünewald
"Det vildas rike", Bruno Liljefors
"Nils von Dardel, målningar och teckningar", Gustaf Hellström & Karl Asplund
"Gustaf Cederström", Axel L. Romdahl
"Oscar Björk", Tor Hedberg, Prins Eugen
"John Sten", Axel L. Romdahl
"Svensk Natur", Albert Engström, Sven Barthel
- Konditionsrapport:Ej fullständigt genomgångna, bruksslitage
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |