66188 KONSTLITTERATUR, 9 st, 1900-tal

Titlar:
2 st "Finsk konst", Onni Okkonen, Werner Söderström Osakeyhtiö 1945-46
"Finlandsfreskernas År", Lennart Segerstråle, Holger Schildts Förlag 1944
"Nils Nilsson", Kjell Hjern, Rundqvist Bokförlag 1950
"Kunst aus Österreich", Hermann Fillitz
"Kunst aus Österreich", European Masters
"Kust aus Österreich, Gotische Plasik",
"Karolinerna del 1 & 2", Verner von Heidenstam
- Konditionsrapport:Ej fullständigt genomgångna, bruksslitage, mindre skador
| Värdering | 300 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |