35394 FÅTÖLJ SAMT FOTPALL, 1950-/60-tal

37020a_med.jpeg
  • 37020a_sm.jpeg
  • 37020b_sm.jpeg
  • 37020c_sm.jpeg
  • 37020d_sm.jpeg

Benställning av bok, fåtölj med fast stoppad rygg och sits, klädsel av textil, fotpallens klädsel av konstläder, fåtöljens sitthöjd 44, pallens höjd 41 cm

  • Konditionsrapport:Slitage, fåtölj med torkad stoppning

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK