35746 KAROTT, nysilver, sannolikt England, 1900-talets första hälft

37009a_med.jpeg
  • 37009a_sm.jpeg
  • 37009b_sm.jpeg
  • 37009c_sm.jpeg
  • 37009d_sm.jpeg

På tre fötter, hjärtformad, längd ca 33 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK