36757 VAS, porslin, Kina, 1900-tal

36757a_8dc94fa14f3d3be_med.jpeg
  • 36757a_8dc94fa14f3d3be_sm.jpeg
  • 36757b_8dc94fa158f58bc_sm.jpeg
  • 36757c_8dc94fa16135876_sm.jpeg
  • 36757d_8dc94fa16b02587_sm.jpeg

Förgylld och polykrom dekor med motiv av figurscener, bottenstämpel Made in China, höjd ca 34 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK