36383 SOFFBORD, metall och glas, 1900-talets andra hälft

36383a_8dc9067e751bafa_med.jpeg
  • 36383a_8dc9067e751bafa_sm.jpeg
  • 36383b_8dc9067e7b685bc_sm.jpeg
  • 36383c_8dc9067e81cef6e_sm.jpeg

Underrede av metall, skiva av röktonat glas, höjd 48, 149 x 89 cm

  • Konditionsrapport:Skiva med smärre repor

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 200 SEK