28282 YNGVE EKSTRÖM, soffbord, furu, "Dymling", för Swedese, 1970-tal

29413a_med.jpeg
  • 29413a_sm.jpeg
  • 29413b_sm.jpeg
  • 29413c_sm.jpeg
  • 29413d_sm.jpeg

Lös skiva, höjd ca 45, 140 x 84 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, märken

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK