24196 LJUSKRONA, större modell, enligt uppgift Reijmyre, 1900-/2000-tal

29411a_med.jpeg
  • 29411a_sm.jpeg
  • 29411b_sm.jpeg
  • 29411c_sm.jpeg

Stomme metall, behängd med prismor, 10 ljusarmar, 18 ljuspunkter, höjd ca 93, diameter 100 cm

  • Konditionsrapport:Smärre åldersrelaterat slitage

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK